МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Продовження кампанії Ющенка (/)

08/09/2004 | Shooter
Ющенко сказав, що він патріот, а не націоналіст і розповів про заслуги Януковича

www.ПРАВДА.com.ua, 9.08.2004, 14:07

Кандидат в президенти Віктор Ющенко пообіцяв об'єднати націю і зробити так, щоб патріотизм був предметом гордості громадян і політиків.

Так він прокоментував на зустрічах із виборцями південних областей своє ставлення до націоналізму, повідомляє персональний сайт Ющенка

"Я – патріот. Я люблю свою родину, своє рідне село, свою область, я люблю Україну", - заявляє Ющенко, додаючи, що коли хтось зізнається в любові до родини, до свого села чи області – "це нормально".

"А як тільки справа доходить до всієї України, "то тебе називають націоналістом. Хтось підігріває цю тему і комусь дуже вигідна така деформація понять", – підкреслює він.

Ющенко назвав "політичним хабарем виборцям" підвищення зарплат, пенсій і стипендій на кілька десятків гривень, зазначивши, що при цьому влада "сором’язливо мовчить" про те, наскільки подорожчали продукти харчування, комунальні послуги, житло.

"Те, що сьогодні українці живуть такі бідно, – це не вина Януковича – це його заслуга", – сказав Ющенко, відповідаючи на запитання жителів Запорізької області про те, чому вони на своїх кишенях не відчувають розхваленого провладними ЗМІ економічного росту.

Ющенко також заявляє, що конфлікт із самовільним захопленням земель кримськими татарами штучно підігрівається, оскільки влада ніколи всерйоз не шукала компромісу між вирішенням проблеми репатріантів та нинішніх жителів Криму.

Ющенко переконаний, що "якщо землю в Криму не красти, не роздавати за безцінь "своїм людям", то її вистачить усім". Але потрібно, щоб вирішенням цього питання займалися "політики, а не політикани та шахраї", – підкреслив він.

У неділю ввечері Ющенко зібрав на набережній Ялти шеститисячний мітинг.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua