МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Кучма урочисто піде у відставку 24 серпня

08/09/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Саме так вважає Юрій Луценко

Він прогнозує відставку Кучми в День незалежності, у своєму зверненні 24 серпня в цей день президент Леонід Кучма оголосить про свою відставку.

Луценко, у виступі в Луганську, вважає, що зараз засоби масової інформації приділяють надто багато уваги діяльності президента.

"...Кучма постійно піариться в телевізорі. Людина начебто й не висунулась кандидатом, начебто й не йде у владу. Тобто така технологія означає, що Кучма відіграє якусь серйозну роль під час виборів".

Кучма, на думку Луценка, через свою непопулярність серед населення не може ефективно привселюдно підтримувати прем'єр-міністра Віктора Януковича на виборах.

"Такою серйозною роллю просто підтримка кандидата Януковича не може бути. Тому що якщо випустити плакат "Кучма за Януковича. А ти?", то буде зворотний ефект", - сказав Луценко.

За прогнозом Луценка, Кучма подасть у відставку 24 серпня, і Янукович, відповідно до Конституції, може виконувати обов'язки Президента. "Цей сценарій буде серйозно діяти на виборців. Якщо зараз частина людей вважає абсолютно неминучим призначення Януковича президентом, то такий крок, коли він уже за 2 місяці до виборів буде в.о., може стати дуже серйозним впливом на їхній неприхід до виборчих урн, а, відповідно, використання їхніх голосів для фальсифікації", - сказав Луценко.

Він вважає таку можливість відставки Кучми більш ймовірною, ніж визнання виборів недійсними. "З моєї точки зору, це дуже ймовірний варіант... Правда, може бути варіант визнання виборів недійсними... Я в це мало вірю", - сказав Луценко.

У лютому Мороз заявив, що Кучма може подати у відставку, щоб провести дострокові президентські вибори в серпні при низькій явці виборців.

Українські Новини

Відповіді

 • 2004.08.09 | Оk

  Після чого ІМНО розпочнеться кампанія з підвищення та виплат

  зарплат, стипендій, пенсій etc.
  Життя за нового в.о. має видатись справжнім раєм, аж два місяці ...
 • 2004.08.09 | Shooter

  Ідея, звісно, цікава, але нікуди Кучма не піде

  "Тому, що пацан."
  Це якщо стисло.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.08.09 | Чучхе

   Думаю, не піде

   Може я поганий психолог, але мені здається, що останнім чином панікуючий Кучма почав мислити більше емоціонально, ніж раціонально. І хоч Луценко озвучив найбільш прийнятний варіант його поведінки, думаю, "тєрзаємий страхом" Кучма буде триматися за посаду до останнього. Щоб піти у відставку треба 1. набратися певної мужності та 2. бути певним у своєму наступнику.

   А зараз в АП ситуація все більше буде нагадувати зображену на оцій от картині:

   http://www.pobeda.ru/prival/weapon/istoria/st590_vov/vov_st590_23.html


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua