МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ЗАЯВА Андрія ЧОРНОВОЛА

08/09/2004 | PRESSS
Кандидат на пост Президента України АНДРІЙ ЧОРНОВІЛ заявляє про неприпустимість дискредитації прогресивних сил українського суспільства

Кандидат на пост Президента України Андрій Чорновіл заявляє про неприпустимість поділу на “основних” та “не основних” кандидатів на пост Президента України. На його думку, такі дії суперечать елементарним демократичним нормам цивілізованого суспільства та дискредитують виборчий процес у цілому.
Андрій Чорновіл закликає всіх кандидатів на пост Президента України поважати вибір кожного громадянина України та робити подібні висновки лише після офіційного голосування.
Як зазначив Андрій Чорновіл, демократія покликана захищати права меншості. Вона передбачає, що думка кількох відсотків громадян є не менш важливою, ніж думка більшості. Андрій Чорновіл наголосив, що прогресивні сили суспільства завжди перебувають у меншості, але саме вони окреслюють основні обрії розвитку суспільства.
Ця заява зроблена після отримання Андрієм Чорноволом інфомації від свого уповноваженого представника в ЦВК В’ячеслава Іванова. Представник повідомив, що сьогодні на засіданні Центральної виборчої комісії, під час розгляду питання “Про проведення жеребкування щодо надання ефірного часу на загальнонаціональних телерадіоканалах кандидатам на пост Президента України для проведення передвиборної передвиборної агітації та черговості друкування передвиборних програм кандидатів на пост Президента України в газетах “Голос України” та “Урядовий кур’єр” за рахунок і в межах коштів Державного бюджету України, що виділяються на підготовку і проведення виборів Президента України 31 жовтня 2004 року” Юрій Богданович Ключковцький, уповноважений представник кандидата на пост Президента України Віктора Ющенка, зазначив, що існуюча форма жеребкування, яка відбувається за алфавітним порядком, начебто є несправедливою стосовно двох “основних кандидатів” на пост Президента України – Віктора Ющенка та Віктора Януковича, прізвища яких є останніми в алфавіті.
За повідомленням В’ячеслава Іванова, думку Юрія Ключковцького підтримав Георгій Григорович Пономаренко, уповноважений представник у ЦВК кандидата на пост Президента України Петра Симоненка, який запропонував провести “жеребкування для визначення порядку жеребкування”.

Повідомлення прес-служби кандидата на пост Президента України
Андрія Чорновола


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua