МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

З"ясувалося, що проблеми "5-го каналу" в Дніпропетровську - далеко н

08/10/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Коментар голови Дніпропетровської обласної організації НРУ Віктора Сиченка з приводу продовження перешкод трансляції „5-го каналу” в Дніпропетровську:

Вчора в ряді електронних ЗМІ з’явилась інформація з посиланням на представника оператора кабельної мережі „Фальстап”, що в Дніпропетровську „5-й канал” повернуто до ефіру. Ця інформація є спробою цинічно приховати проблему, яку так і не було вирішено. Представники опозиції, які 6-го серпня пікетували Дніпропетровську облдержадміністрацію, вимагали повного повернення „5-го каналу” до трансляційної мережі.
В той же час, оператор „Фальстап” поновив трасляцію „5-го каналу” лише в „третьому пакеті”, який коштує 28 гривень на місяць. В той же час дешеві пакети „перший” та „другий”, які коштують 4 та 12 гривень відповідно, „5-й канал” не транслюють і, таким чином, переважна більшість абонентів змоги його переглядати не має.
Утворений громадський комітет по захисту „5-го каналу”, куди увійшли керівники обласних парторганізацій Соціалістичної партії України, Народного Руху України, Української Народної партії, Української Республіканської партії „Собор”, Соціал-демократичної партії України, Партії „Батьківщина”, Молодіжної партії України, Партії „Солідарність”, Конгресу Українських Націоналістів, Соціал-демократичного союзу, буде й надалі проводити законні заходи з метою повернення „каналу чесних новин” всім дніпропетровцям.Артем Іванців,
прес-секретар


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua