МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ось що зараз каже Тягнибок:

08/10/2004 | Englishman
Тягнибок говорив не так, як показали на "Інтері"

www.ПРАВДА.com.ua, 5.08.2004, 10:57

Нардеп Олег Тягнибок заявляє, що провладні ЗМІ змонтували його виступ, який він зробив на горі Яворина 17 липня, через який тепер проти нього розпочато кримінальну справу.

Про це повідомляє радіо "Свобода".

"Виявляється, що ті провладні телеканали, які почали транслювати частини мого виступу, вони його повністю спотворили. Вони сформували мій виступ лише з чотирьох речень. І ці чотири речення належали у виступі чотирьом зовсім окремим темам", - сказав Тягнибок.

"Узявши по одному реченню з кожної теми, вони, нахабно та цинічно використавши певні технічні можливості, перетворили мій виступ на загальну фразу, яка має зовсім незрозумілий зміст", - заявив Тягнибок.

Також народний депутат переконаний, що кримінальна справа щодо нього відкрита на замовлення певних політичних сил напередодні президентських виборів з метою його повної дискредитації.

Тягнибока викликали до прокуратури Івано-Франківської області для пояснень щодо його виступу на горі Яворина 17 липня.

Однак сам депутат заявляє: "Мене запрошувалось на сьогодні, на 2 серпня, в обласну прокуратуру. Однак я був здивований, що в прокуратурі мені відразу повідомили, що ще 30 липня вже була відкрита кримінальна справа".

Нардеп, за його словами, змушений був упродовж трьох годин пояснювати кожне слово зі свого виступу.

Нагадаємо, що липневий виступ депутата був кваліфікований як ксенофобський. Як результат – Тягнибока виключили з фракції "Наша Україна

***********************************************

Я переглянув його виступ на http://www.tiahnybok.info/vystup.php. Насправді, теми було дві: "боротьба з москалями та жидвою" під час 2-ї світової та боротьба з москальсько-жидівською мафією з кінцевою метою- "Україна для українців", і відовідно 2 параграфи, показаних Інтером. Мені особисто не зрозумілі його відмазки.

Відповіді

 • 2004.08.10 | Shooter

  Там десь було сказане Франком про людей типу Тягнибока

  Крайній бездумний радикалізм.

  Який несе лише шкоду.
 • 2004.08.10 | Анатолій

  Re: Ось що зараз каже Тягнибок:

  Я вже писав Інглишману - I do not like foolish men!
  Але цей хлопець принципово не бажає підвищувати свій рівень знань.
  Так от, Тягнибок заявив, згадавши справу про "Сільські вісті", треба було карну справу відкривати проти каналу Інтер, тому що це цей канал зкомпілював і розповсюдив ксенофобську інформацію. Згадайте но, адже проти професора МАУП Яковенка Василя Васильовича, автора тієї, очікуваної владою статті у Сільських вістях ніхто справу не відкривав!
  Таким чином, хлопцям з інглішманською закваскою я раджу:
  1. Читати твори барона харківської юдейської громади Едуарда Ходоса (Еврейський синдром, Пир во время Кучми, тощо). Там Ви знайдете багато відповідей. Але читати, не лінуватися.
  2. Не лити воду на кучманоїдний та янучарський млин.
  3. Позбавитися манкуртизму.
  Анатолій
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.08.10 | Englishman

   Re: Ось що зараз каже Тягнибок:

   Анатолій пише:
   > Я вже писав Інглишману - I do not like foolish men!

   а я вам радив не бути занадто самокритичним ;))

   > Так от, Тягнибок заявив, згадавши справу про "Сільські вісті", треба було карну справу відкривати проти каналу Інтер, тому що це цей канал зкомпілював і розповсюдив ксенофобську інформацію. Згадайте но, адже проти професора МАУП Яковенка Василя Васильовича, автора тієї, очікуваної владою статті у Сільських вістях ніхто справу не відкривав!

   якщо я вам скажу особисту думку, що відкривати кримінальні справи проти дурнів типа Тягнибока, Яковенка не треба, чи закривати СВ недоцільно, цього буде достатньо? Мова взагалі не про це. Мене цікавить, у даному конкретному випадку, аргументація Тягнибока (4 окремі теми, монтаж неповязаних думок Інтером), а все інше до справи не відноситься.

   > Таким чином, хлопцям з інглішманською закваскою я раджу:
   > 1. Читати твори барона харківської юдейської громади Едуарда Ходоса (Еврейський синдром, Пир во время Кучми, тощо). Там Ви знайдете багато відповідей. Але читати, не лінуватися.
   > 2. Не лити воду на кучманоїдний та янучарський млин.
   > 3. Позбавитися манкуртизму.
   > Анатолій

   А я вам пораджу розширити свій кругозір. Бо вас, здається, нічого крім євреїв не цікавить.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.08.10 | Анатолій

    Інглішменові...

    Пане Інглішмен, мене ще дуже цікавить одне питання -
    як з нерозумної та неосвіченої людини зробити нормальну.
    От я їй і раджу:
    То читати Івана Франка - Поему про сотворення Сьвіту.
    То читати Яковенка ВВ - Євреї в Україні.
    То читати Е. Ходоса - Єврейський синдром та Пир во время Кучми.
    Але, як я бачу, це марна трата часу і ця людина ну ніяк не хочете освічуватися. Ез ю віш.
    Анатолій
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.08.10 | Englishman

     Смішно :))

     Я маю 3 вищі освіти (повірте, з ненайгірших універів світу), володію 6-ма мовами, і повірте, не збираюся на цьому зупинятися :)). Це не вихваляння, а просто відповідь на не дуже справедливий закид. Якщо можете відповісти по суті-proszę bardzo.
  • 2004.08.10 | otar

   слів нема, панове...

   Ви не задумувались, Анатолію, що люди єврейського і російського походження, які разом із людьми українського походження належать до народу України й не менше, ніж ви, ненавидять (зло)Чинну владу, заслуговують на повагу, або принаймні не заслуговують на те лайно, яким поливають без розбору ВСІХ євреїв і росіян?

   Я не дивуюся, що серед євреїв і росіян є багато розчарованих навіть у поміркованій опозиції. Люди шукають у Ющенка і його прибічників захисту від свавілля влади, а натомість бачать, що від імені "НУ" і опозиції відбувається інше свавілля.

   Мені все згадуються слова мого батька, які він сказав, коли я повернувся з першого в моєму житті рухівського мітингу (мені було 14). Він сказав: "Ти зв'язуєшся з ними, а якщо вони прийдуть до влади, то в першу чергу поцікавляться "п'ятою графою", а не твоїми політичними переконаннями"... Шкода, що доводиться бачити підтвердження цих слів.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.08.10 | Анатолій

    Re: слів нема, панове...

    Пане Отаре!
    По перше - я корінний киянин і маю дуже багато друзів в єврейському середовищі. І ще ні один не сказав мені, що я антисеміт. Але всі знають, що я антисіоніст.
    Ви, мабуть, сіоніст? Чи я Вас не так зрозумів?
    По-друге - я маю російське прізвище і ще ні один з розумних людей, та й з нерозумних також, не звинуватив мене у нелюбові до росіян. Якби Ви прочитали моє пояснення слова "москаль", то зрозуміли б тоді мою позицію. Читайте про це на мовному форумі.
    То ж, не робіть висновків з одного допису інглішмана чи однієї відповіді інглішману.
    Анатолій
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.08.10 | otar

     ех

     А-а-а-а-а-а-а...
     Он воно як.
     Ви - антисіоніст.
     Ясно.
     Вибачте.
     А я думав, ви антисеміт.
     Завжди думав, що люди, які схильні шукати і знаходити якісь єврейські змови, загрози і мафії, що намагаються панувати над "нормальними людьми" - антисеміти. Ну, або параноїки.
     А люди, які радять усім іншим читати літературку а-ля "Шлях аріїв", "Пир во время Кучмы" або "Ющенко.Історія хвороби", а ще відвідують сайт темнік.ком.уа - мракобіси (вони ж обскуранти).

     Люди, які зараз при владі - не українці. Вони не говорять і не думають українською, а крім того, не усвідомлюють "українське" як своє, що дає їм можливість занапастити все українське, - як чуже, що опинилось під їхнім управлінням без жодної відповідальності.

     Але мені здається, що ці люди не є ані євреями-жидами, ані росіянами-москалями, ані білорусами, ані татарами, ані кимось іншим. Це люди без культурно-національної приналежності, т.зв. "виродки".
   • 2004.08.10 | Shooter

    Re: слів нема, панове...

    otar пише:
    >
    > Мені все згадуються слова мого батька, які він сказав, коли я повернувся з першого в моєму житті рухівського мітингу (мені було 14). Він сказав: "Ти зв'язуєшся з ними, а якщо вони прийдуть до влади, то в першу чергу поцікавляться "п'ятою графою", а не твоїми політичними переконаннями"... Шкода, що доводиться бачити підтвердження цих слів.

    гм... де саме Ви бачите підтверження цих слів?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.08.10 | otar

     Re: слів нема, панове...

     У намаганнях осіб типу Тягнибока подати політичну боротьбу в Україні під національним (вірніше, міжнаціонально-конфліктним) соусом. Безперечно, єврейських погромів в Україні більше не буде, хоча б тому, що євреї як окреме демографічне й соціальне явище зникли, залишившись у вигляді малочисельних і смішних пейсатих рудиментів. Але ОУН-УПА не боролися з "москалями, жидвою" - вони боролися з ворогами України, серед яких, до речі, було більше етнічних українців, ніж тих самих жидів.

     Знаючи величезний потенціал побутового антисемітизму й русофобії, що є в населення Галичини (переважно простого, сільського), Тягнибок знав, що казати. Ні, я не перебільшую значення його слів (як і значення провокацій Яременка), але люди, що ідентифікують себе як українці єврейського (російського) походження, мають право не чути від політиків - представників законодавчої влади, чорт забирай! - подібні звинувачення на свою адресу. А політикові, який таке дозволяє, не місце в команді майбутнього Президента України.

     Але... нехай собі Тягнибок судиться з годованцями Медведчука :))))Аби виступав від свого імені, а не від імені України чи "Нашої України".
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.08.10 | Shooter

      Re: слів нема, панове...

      otar пише:
      > У намаганнях осіб типу Тягнибока

      особи типу Тягнибока в Русі або взагалі не були, або їх там був мізер, який ні на що не впливав.

      > подати політичну боротьбу в Україні під національним (вірніше, міжнаціонально-конфліктним) соусом.

      Рух, як і взагалі нацдеми, ніколи політичну боротьбу під цим соусом ані не вели, ані не подавали

      >
      > Знаючи величезний потенціал побутового антисемітизму й русофобії, що є в населення Галичини (переважно простого, сільського)

      гм...якось не зауважував я принаймі побутового сільського антисемітизму в Галичині...маєте подібний (значний) досвід?

      >Аби (Тягнибок) виступав від свого імені, а не від імені України чи "Нашої України".

      І не від імені Руху або нац-дем руху взагалі. Ось і я про це.

      Намагйтеся бути точнішим ;)
  • 2004.08.10 | Винстон_Пух

   Толя Вы параноик (-)?

   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.08.10 | Shooter

    На те виглядає (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua