МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ПОЛІТИЧНЕ можна тільки Кучмі, а студентам ні

08/10/2004 | Witer
всім іншим - зась!

ось як найкращим чином поборює влада сумських студентів. ось зброя: трактувати будь-яку активність як ПОЛІТИЧНУ, а отже, вигідну конкретним політичним силам, а отже, погану.

Труби потекли в ЖЕКу - не можна говорити, бо це політика, це вигідне конкретним кандидатам. Грошей в хаті немає - це політика. Калюжа на вулиці - це політика. Перестанемо говорити до президентських виборів?

ясний пень, що політика.

класична авторитарна схема: політику віддайте владі, а самі займайтеся всім, чим хочете, крім. Або інакше будете поганими, бо ТОМУЩО.

треба припинити виправдовуватися перед владою: та ні, та ми не політичні. Насправді треба говорити про різну політику: громадську і партійну. Суть громадської: відстоювання прав. Суть партійної: боротьба за владу. Громадська використовує партійну.

І те, що це очевидно не вигідне діючій владі і вигідне опозиції не означає, що цим НЕ ТРЕБА ЗАЙМАТИСЯ.

Відповіді

 • 2004.08.10 | Shooter

  ще й з ніг на голову

  якраз протест проти злиття ВУЗів був політичною вимогою, оскільке саме злиття ВУЗів є легальним (скажем, могло би бути, якби відповідне рішення "офіційно" прийняв не Кучма)

  а от коли "суд" відміняє Конституцію, і відповідні державні посадовці своїми діями обмежують конституційно гарантовані права громадян - це вже є злочин. який би в ідеальному варіанті мав каратися самою владою. оскільки ж влада і є злочинці, то легальна боротьба з її злочинними діями є не політикою, а елементарною вимогою дотримання законности.

  і поки більшість громадян України цього не зрозуміє - бути нашій державі в глибокій дупі, нажаль...
 • 2004.08.10 | Тестер

  Re: Все вірно, але краще би не розтягувати увагу

  форумчан, а перетягнути це в гілку "перша перемога...".
  Це побажання, бо тематика одинакова.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua