МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Боротьба в Сумах з корупцією в освіті продовжується

08/10/2004 | кампанія "ПОРА!"
Як стало щойно відомо, питання фондів, в які сумські студенти змушені добровільно жертвувати великі гроші, буде розглядатись прокуратурою.

Голова Профспілки Сумського державного університету Сум Людмила Острівна написала заяву в Прокуратуру Зарічанського району з вимогою надати правову оцінку діяльності Благодійного фонду “Розвитку науки, освіти та духовності” та про президента цього фонду О.М.Царенка.

Звернення грунтується на матеріалах газети “Данкор” (№29 від 21.07.2004, №31 від 04.08.2004) і “Панорама” (№30 від 28.07.2004). У публікаціях описувались схеми, за якими Царенко обкрадав студентів. Кожен, хто бажав вчитися у ВУЗі, і тим більше на бюджеті, повинен був спонсорувати названий Фонд Царенка.

Л.Острівна у своєму зверненні просить прокуратуру надати відповіді:
- чи не діяльність Фонду прихованою формою корупції;
- чи не бачить прокуратури підстав для порушення кримінальної справи проти Царенка.

Буде вестися прокурорська перевірка.

Від себе дякуємо пані Острівній за мужній і правильний крок.

Відповіді

 • 2004.08.11 | Василь Гулeй

  пані Острівна - вeликий молодeць. (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.08.11 | Житель Сум

   Только ПАРЛАМЕНТСКАЯ КОМИССИЯ !

   Нужно требовать от Литвина созыва внеочередной сессии ВР (на один день всего-то) и назначения ПАРЛАМЕНТСКОЙ КОМИССИ с ее докладом на ПЕРВОМ ПЛЕНАРНОМ ЗАСЕДАНИИ 7 СЕНЯТБРЯ !!!

   ЗА ПРЕСТУПЛЕНИЯ ЩЕРБАНЬ, ЦАРЕНКО, ПЛЕХАНОВ, БЕЗСАЛОВ и много-много других ментов и проректоров (Жмайлов, Левченко, Безкораваев, Брижатый, ... два последних в особенности - это они устраивали провокации в лагере, в т.ч. и с креазотом в котором был цианит ртути, это были их люди и ВСЕ ЖИТЕЛИ ГОРОДА СУМЫ ОБ ЭТОМ ЗНАЮТ) должны понести заслуженное НАКАЗАНИЕ !!!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.08.11 | Hanna

    Re: Только ПАРЛАМЕНТСКАЯ КОМИССИЯ !

    Добре було б замість "Тільки" написати І Парламентська комісія.

    Треба розуміти, що парламентська комісія, хоч і є корисною, але не зможе замінити решти засобів. Скільки вже було тих парламентських комісій. Хоча, звичайно ж, воно не зайве.

    Але вчинок пані Острівної має не менше значення. І має бути зроблено ще багато подібних (і не дуже подібних) речей.

    А ще, як на мене, дуже важливо, щоб перелічені винуватці протиправних дій конкретно відчували, що з певного моменту вони викреслені зі списку осіб, яким у порядному товаристві тиснуть руку. Я знаю, що це виглядає дещо романтично, але для будь кого це має не останнє значення. Це створює певний клімат у суспільстві, певні правила, що в ньому можна й чого не можна робити. Досі ці правила створювали, ну, скажімо так, не ми. Тому й судді Конституційного Суду ухвалюють рішення про третій термін, а далі живуть собі, як і раніше.
    То колись має настати момент, щоб ми почали утверджувати свою систему цінностей.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua