МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Сумська влада продовжує чинити тиск на учасників протестів

08/11/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Не зважаючи на скасування президентом України Указу “Про утворення Сумського національного університету”, сумська влада продовжує чинити тиск на учасників протестів.

До затриманих 6 серпня у Ромнах Ніни Іляшенко та Лариси Мартиненко (матері студенток Наталі та Ірини, які беруть участь в поході на Київ) опівночі завітали міліціонери, які намагалися вручити мама повістки до Роменського суду. Оскільки вручення повісток відбувалося з процесуальними порушеннями (наприклад, у повістках не було вказано, в якості кого вони запрошуються), жінки відмовились їх взяти.

Багатьох батьків студентських активістів також викликають або безпосереднє начальство за місцем їх роботі, або представники облдержадміністрації, та проводять з ними бесіди.

Кампанія “ПОРА!” прийняла рішення надати юридичну допомогу сумським студентам, їх викладачам та батькам у протистоянні бєспрєдєлу і докладе всіх зусиль не лише для поновлення справедливості, але й для покарання винних у порушенні законодавства України.

Враховуючи те, що бесіди носили поки що “роз”яснювальний” характер, і щоб не наражати людей на зайві проблеми, ми наразі не оприлюднюємо прізвища тих, хто викликав і кого викликали, але всі вони в нас є.

http://kuchmizm.info/weblog/archives/000306.html#more


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua