МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Яблучники застосували проти ЯЯЯЯЯ - памперси

08/11/2004 | Тестер

ЯНУКОВИЧ ХОЧЕ ЗНЯТИ БРОДСЬКОГО З ВИБОРІВ. Його прихильники закидали Кабмін памперсами

www.ПРАВДА.com.ua, 11.08.2004, 14:56

Кандидата в президенти Михайла Бродського можуть зняти з реєстрації кандидатом у президенти.

У вівторок Верховний суд сповістив телефонним повідомленням штаб Бродського про те, що на розгляді суду знаходиться скарга з вимогою скасувати рішення ЦВК про реєстрацію Бродського кандидатом у президенти, повідомляє прес-служба кандидата.

Суд призначено на середу, 11 серпня, на 15-00.

Скарга подана від імені Партії регіонів України, предмет скарги, програма кандидата Бродського. Суть скарги не наводиться.

Штаб Бродського заявляє, що "дана акція – винятково політичне замовлення". "Чергове замовлення правлячої кліки на знищення опозиції, зняття з виборів кандидата, що відкрито протидіє нинішньому режиму", - говориться в повідомленні.

"По суті справи, Янукович і його оточення злякалися Бродського, який ще не почав свою кампанію. Бродського, який чесно заявив, що головна мета його кампанії – недопущення консервації існуючого режиму шляхом передачі влади від Кучми Януковичу", - відзначається в ньому.

За словами прес-служби, "влада не здатна чесно конкурувати зі своїми опонентами, і вона застосує всю силу підвладної їй державної машини для боротьби з правдою".

"Янукович розуміє, що він програє вибори, і тому він боїться. Але якщо він думає, що, знявши Бродського з реєстрації, він змусить його замовкнути – виходить, він просто погано знає Михайла Бродського", - говориться в повідомленні.

"Пан Янукович в одному з інтерв'ю радив своїм політичним опонентам запастися памперсами, щоб не зіпсувати штани, коли страшно. Ми ж радимо йому запастися памперсами для своїх соратників", - зазначає прес-служба.

У середу 18 активістів штабу Бродського пікетували Кабмін та закидали його памперсами, повідомив у своєму денному випуску 5 канал.

Як відомо Бродський раніше заявив, що йде на вибори, щоб агітувати проти Януковича

Українська правда


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua