МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ющенко вважає стеження за собою кримінальним злочином

08/11/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Відповідальність за цей злочин він покладає на уряд Януковича. На майбутнє він вимагає від міліції залишити спроби надати йому "охорону"

Віктор Ющенко не сумнівається що стеження за ним та за його родиною організували люди з діючого уряду.


“Це є робота цього уряду – уряду Януковича, якому безпосередньо підпорядковане МВС та міністр внутрішніх справ Микола Білоконь”

За його словами, він має намір звернутись до прокуратури з
вимогою провести розслідування щодо організації працівниками міліції стеження за ним. “Це є кримінальний злочин і я буду вимагати, щоб ті люди, які дали розпорядження на цей злочин і ті, які його виконували несли відповідальність”.

На сьогодні, крім двох працівників державної служби охорони його охороняють співробітники приватної охоронної фірми, що входить до складу Міжнародної асоціації ветеранів підрозділів антитерору “Альфа”.

“Тема охорони мене як кандидата в Президенти вирішена повністю на легітимних засадах з усіма відповідними службами”, - наголосив він. Він також повідомив, що від позавчора його весь час супроводжували в Криму кілька машин, що належать міліції і те саме відбувалось вчора під час його
поїздки з родиною на гору Ай-Петрі.

Він наказав своїм охоронцям перевірити документи у людей, що стежили за ним та викликати міліцію. На переконання народного депутата, в даному випадку в жодному разі не йдеться про те, що зазначені працівники міліції займались охороною його особи – натомість йдеться про організацію зовнішнього спостереження.

Правоохоронці таким чином не просто вивчали його діяльність як кандидата в Президенти, але й втручались у приватне життя
членів його родини. “Що це має спільного з охороною мого життя?”, - сказав він, додавши, що якщо міліція мала якусь додаткову інформацію про загрозу життю політика, вона мала перш за все сповістити про це співробітників ДСО.

“Така допомога міліції мені не потрібна. Тому я відмовляюсь він жодної допомоги міліції, яку очолює генерал Білоконь. Я знаю, що то за генерал і які вказівки будуть йти від нього.
І тому не потребую послуг цієї міліції і цього генерала разом з В.Януковичем”

Він додав, що йдеться фактично про переслідування кандидата в президенти і народного депутата від опозиції. “Я не вірю цим людям, і я не можу довірити своє життя та життя своєї
родини. Наперед прошу – жодних послуг мені та моїй сім'ї по забезпеченню безпеки не надавати”, - наголосив він.

УНІАН


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua