МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Українці прекрасно можуть обійтися і без МВФ

08/12/2004 | Майдан-ІНФОРМ
«Політика мого уряду була і буде – формування фінансової достатності України», – так Віктор Ющенко прокоментував на зустрічі з виборцями у Скадовську своє ставлення до зовнішніх запозичень.

«Ніхто нам не принесе усе на блюдечку, – звернувся Ющенко до присутніх. – Країні негоже жити в борг і перевішувати свої проблеми на наступні покоління».

Кандидат у президенти нагадав, що його уряд не взяв жодної копійки зовнішнього боргу і розраховував тільки на власні сили. При цьому за часи його прем’єрства було погашено і реструктуризовано 2 млрд. 100 млн. доларів зовнішніх запозичень.

На думку ВАЮ, Україна стане багатою країною, а її громадяни житимуть у достатку. Однак для цього українцям потрібно «закатати рукава і самотужки піднімати Україну», – наголосив кандидат, який обіцяє "побороти мафіЮ." :) .

Коментуючи своє ставлення до МВФ, Ющенко сказав, що з повагою ставиться до міжнародних структур, АЛЕ вважає, що Україна спроможна жити в достатку і за рахунок власних сил – «без позик і кредитів».

---------------------------------

Так шо, любі друзі, геть агентів Заходу - Януковича, Азарова, Тігіпка та іже с німі! Хай живе вільна Україна - самостійна як від Заходу, так і від Сходу!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua