МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ЦВК на марші: розподіл керівних посад у тервиборчкомах

08/12/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Ющенко матиме найбільше своїх представників на керівних посадах у територіальних виборчих комісіях на заході держави, а Янукович - на сході. Справедлива ЦВК в дії.

Представники кандидатів у президенти Віктора Ющенка та Олександра Мороза у Центральній виборчій комісії України називають розподіл керівних посад у територіальних виборчих комісіях недемократичним.

Так, Йосип Вінський назвав такий розподіл „заангажованим” рішенням ЦВК і повідомив, що ця ситуація буде всебічно
розглянута штабом кандидата. При цьому він не виключив, що всі члени тервиборчкомів, призначені за квотою О.Мороза, „будуть виведені” з комісій.

На засіданні ЦВК він зауважив, що з боку виборчого штабу О.Мороза "буде відповідне рішення і, можливо, демарші". Уповноважений представник В.Ющенка в ЦВК Юрій Ключковський сказав журналістам, що розподіл керівних посад у тервиборчкомах є „чисто політичним свавіллям ЦВК”. За його словами, у межах закону „відбулись географічні деформації ... для одних забезпечуються місця у великих областях, а для інших - в малих”.

Так, йому не зрозуміло чому серед 23 округів у Донецькій області за В.Ющенком залишили лише 1 посаду, у Криму, де 10 округів та Запорізькій області (9 округів) – жодної, у той же час у Тернопільській області, де нараховується 5 округів, у представників В.Ющенка 4 керівні посади.

Причому, зазначив Ю.Ключковський, на керівні посади в ТВК у цій області як і у 7 інших, штаб В.Ющенко свої кандидатури
подавав, але представникам кандидата керівні посади не надали.

уніан

P.S. нам, на відміну від Ю.Ключковського зрозуміло, чому зроблено такий, м"яко кажучи, дивний розподіл посад - не потрібно було фракції "НУ" в свій час підтримувати Ківалова , коли його призначали на посаду голови ЦВК.

Відповіді

 • 2004.08.12 | 123

  Вчергове Майдану: менше емоцій у новинах

  Новини - це не редакційні статті.

  А Ваші емоції, які часто є спірними (останній випадок - повідомлення про указ Кучми по Сумам і заклик у новині "додавити"), ставлять під сумнів солідність сайту в цілому, і підривають у читача довіру до ресурсу.

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  >
  > P.S. нам, на відміну від Ю.Ключковського зрозуміло, чому зроблено такий, м"яко кажучи, дивний розподіл посад - не потрібно було фракції "НУ" в свій час підтримувати Ківалова , коли його призначали на посаду голови ЦВК.

  Зрозуміло, що такий розподіл посад зробелено зовсім не з тією причини, яку вказує Майдан. Оскільки призначення Ківалова (а отже - і розподіл посад), можливо, від чогось і залежало, але точно - не від результатів голосування з цього приводу фракції НУ.
 • 2004.08.12 | Navigator

  Пам"ятаєте, як це називалось при комуністах?

  Год опрєдєляющий
  Год рєшающий
  Год завершающий.
  Так от, на перше місце підставте виборчі комісії, на друге - заангажовані державні (антидержавні) масмедії,
  а на третьому опиниться сам акт голосування.
  Що при грамотних перших двох пунктах буде нагадувати легку статеву гру після оргазму!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua