МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Увага! Всім хто в Києві та хоче підтримати студентів з Сум!

08/12/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Сьогодні, в четвер 12 серпня, у вас є така можливість! В 14-00 вони пікетують Кабмін - приходьте!


Оскільки сам президент Указом від 10 серпня 2004 року N 878/2004 про скасування свого ж Указу від 20 квітня 2004 року N453 фактично визнав дії сумчан правомірними, а вимоги – справедливими, студенти вимагатимуть скасування Розпорядження Кабінету міністрів України “Про утворення СНУ” та відповідного наказу Міністерства освіти та науки, а також покарання винних у затриманні та побитті учасників походу на Київ й інших порушень законодавства.

Всі громадян, які солідарні з вимогами сумських студентів, запрошуються для участі в пікетуванні. Участь представників партій, громадських організацій і кандидатів у президенти вітається з однією умовою – вони не повинні мати з собою чи на собі символіки своїх партій чи громадських організацій, а також кандидатів у президенти (прапори, футболки, значки, нашивки тощо). Гасла, принесені на підтримку вимог сумських студентів, також не повинні містити ознак приналежності до партій, громадських організацій та кандидатів у президенти.

11.00 – збір біля УНІАН

14.00 – пікетування Кабінету міністрів України з вимогою скасування Розпорядження КМУ “Про утворення Сумського національного університету

15.00 – пікетування Міністерства внутрішніх справ з вимогою покарання винних у застосуванні репресій щодо учасників руху спротиву.

16.30 – пікетування Міністерства освіти та науки з вимогою скасування міністерського Наказу про утворення СНУ.

Прийди сам та візьми з собою своїх товаришів!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua