МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

“Біг-морди” Януковича суттєво не збільшили його популярності .

08/12/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Сьогодні в Києві відбулися чергові “Вибори на майдані”, які вже традиційно проводить ВМО”Молодь – надія України”. Більше двох третин киян і гостей столиці вислови лилися на підтримку кандидатури Віктора Ющенка, як майбутнього президента України.

За Ющенка “проголосували” 66,1% всіх хто взяв участь в опитуванні- голосуванні.
Кандидат від влади Віктор Янукович отримав 15,0% усіх голосів.
Наступними стали :
Петро Симонеко – 6,4%
Олександр Мороз – 4,7%
Анатолій Кінах –4,4%
Наталія Вітренко –1,7%
Олександр Омельченко – 1,7%

Відповіді

 • 2004.08.12 | Vadym Gladchuk

  Re: “Біг-морди” Януковича суттєво не збільшили його популярності .

  12 серпня 2004 року
  МОЛОДІЖНІ ХРОНІКИ
  ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИЙ БЮЛЕТЕНЬ

  Ющенко у Києві має у чотири рази більше прихильників чим Янукович

  12 серпня 2004 року у столиці, біля станції метро “Хрещатик” Молодіжна Центральна виборча комісія під патронатом ВМО “Молодь - надія України” провела черговий етап інформаційно-освітницької акції ”Вибори Президента на Майдані”.
  До виборчого бюлетеня включені основні кандидати на посаду Президента України, зареєстровані ЦВК, крім “технологічних” за класифікацією Миколи Томенка. Таке недемократичне рішення Молодіжної ЦВК її голова Вадим Гладчук пояснює незадовільним фінансуванням проекту “Вибори Президента на Майдані” та браком паперу.
  Серед обраних для включення до бюлетеню “Виборів Президента на Майдані” Молодіжною ЦВК (за абеткою): Наталя Вітренко (висунута ПСПУ), Анатолій Кінах (висунутий Партією промисловців і підприємців), Олександр Мороз (висунутий СПУ), Олександр Омельченко (висунутий партією “Єдність”), Петро Симоненко (висунутий КПУ), Віктор Ющенко (самовисування, лідер фракції “Наша Україна”), Віктор Янукович (прємьєр - міністр України, висунутий Партією регіонів).
  За словами голови Молодіжної ЦВК основна відмінність “Виборів Президента на Майдані” від соціологічних досліджень у тому, що “акція моделює процес голосування і всі бажаючі мають можливість безпосередньо спостерігати за голосуванням та процесом підрахунку голосів, що виключає фальсифікацію, якою часто грішать соціологічні дослідження”.
  За його словами, загалом до попереднього голосування було підготовлено 500 бюлетенів за зразком визначеним Законом “Про вибори Президента України”.
  Згідно підрахунку голосів, що відбувався безпосередньо на місці імпровізованих виборів голоси виборців розподілились таким чином:
  найбільшу кількість голосів отримав В.Ющенко - 66,1%, другий - В.Янукович - з 15%, третій - П.Симоненко - 6,4%, четвертий - О.Мороз - 4,7%, далі А.Кінах - 4,4%, Н.Вітренко та О.Омельченко по 1,7%.
  Загалом в скриньці для голосування було виявлено 278 бюлетенів. За пропонованих кандидатів проголосувало 233 виборця. Не підтримало жодного кандидата - 23 учасника виборів на майдані. Недійсними визнано 20 бюлетенів, з них 16 - в яких від руки було внесено прізвище Богдана Бойка агітаторами цього кандидата, які для нього у цей час збирали підписи на Хрещатику. 228 бюлетенів за словами В.Гладчука, залишили собі на пам’ять правоохоронці, журналісти та перехожі.
 • 2004.08.12 | Vadym Gladchuk

  "Выборы на Майдане": Ющенко победил в первом туре

  12.08.2004 18:32

  "Выборы на Майдане": Ющенко победил в первом туре

  На "Выборах на Майдане" за Виктора Ющенко отдали свои голоса 66% избирателей, за Виктора Януковича - 15%.

  Об этом свидетельствуют результаты информационно-образовательной акции "Вибори президента на Майдані", которую сегодня, 12 июля, в столице, возле станции метро "Хрещатик", провела молодежная Центральная избирательная комиссия под патронатом ВМО "Молодежь - надежда Украины".

  Как объяснил председатель Молодежной ЦИК Вадим Гладчук, в избирательный бюллетень были включены семь основных кандидатов на пост президента Украины, зарегистрированные ЦИК, кроме технологических, согласно классификации Николая Томенко.

  Так, в 500 бюллетеней, изготовленных по образцу, определенному законом о выборах президента Украины, включены: Наталия Витренко (выдвинута ПСПУ), Анатолий Кинах (выдвинут Партией промышленников и предпринимателей), Александр Мороз (выдвинут СПУ), Александр Омельченко (выдвинут партией "Единство"), Петр Симоненко (выдвинут КПУ), Виктор Ющенко (самовыдвижение), Виктор Янукович (премьер-министр Украины, выдвинут Партией регионов).

  Согласно подсчету голосов, который происходил непосредственно на месте импровизированных выборов, голоса избирателей распределились таким образом: Ющенко получил 66,1%, Янукович - 15%, Симоненко - 6,4%, Мороз - 4,7%, Кинах - 4,4%, Витренко и Омельченко - по 1,7%.

  В целом в урны для голосования были вброшены 278 бюллетеней. За предлагаемых кандидатов проголосовали 233 избирателя. Не поддержали ни одного кандидата 23 участника "выборов на Майдане". Недействительными признаны 20 бюллетеней. 228 бюллетеней, по словам Гладчука, оставили себе на память работники милиции, журналисты и прохожие.

  По словам председателя Молодежной ЦИК, основным отличием "выборов президента на Майдане" от социологических исследований является то, что акция моделирует процесс голосования, и все желающие имеют возможность непосредственно наблюдать за голосованием и процессом подсчета голосов, что исключает фальсификацию, которой часто грешат социологические исследования.

  В июле на импровизированных "Выборах президента на Майдане", которые происходили в Киеве, наибольшее количество голосов также получил Ющенко, набравший 69,1% голосов, вторым был Симоненко с 11,1%,третьим - Янукович с 10,6%.

  Проект "Выборы на Майдане" 2004 года уже провел семь акций в Киеве, Чернигове, Житомире и Черкассах.  Автор
  Подробности (inform@podrobnosti.ua) По материалам
  УНИАН (http://www.unian.net)

  URL новости http://www.podrobnosti.ua/society/2004/08/12/139086.html
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.08.13 | Тестер

   Re: А тепер треба провести таке госування в Донецьку

   Харкові, Луганську, запоріжжі, Сімферополі, Одесі...
   Для "чистоти експерименту". А тоді вже робити висновки.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.08.13 | Vadym Gladchuk

    Re: А тепер треба провести таке госування в Донецьку

    Згоден. Але для цього Молодіжній ЦВК потрібні гроші, яких немає та... охорона :)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.08.13 | Тестер

     Re: А тепер треба провести таке госування в Донецьку

     Вадим! То які проблеми! Зернутись, ннууу, хоча б до Тигіпка. Він організує. І гроші і охорону. Чи Він тебе знає в "морду ліца"? ;)
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.08.13 | Vadym Gladchuk

      Re: А тепер треба провести таке госування в Донецьку

      Особисто з Тигіпко знайомий. Але навіщо їм фінансувати Молодіжну ЦВК, коли ми вибори не фальсифікуємо. :)
      Он вони краще нове приміщення для ЦВК Ківалова виділили та прирівняли статус членів ЦВК до міністрів, з відповідним забезпеченням :) Розраховують що кивалівці все правільно порахують ? :)
 • 2004.08.12 | Роман ShaRP

  І не могли збільшити.

  1) Висуваю припущення, що досить великий відсоток людей в Україні просто не сприймає бігборд-рекламу. Бо вона асоціюється з дорожнечею.
  2) Реклама в більшості взагалі асоціюється з негативом ("хороше й недороге рекламувати не треба", щось в такому дусі).
  3) З таким, перепрошую, рилом, Януковичу нічого не світило і не світить.

  Закордонним читачам Майдану пропоную експеримент. Візміть фото Ющенка і Януковича приблизно однакового гатунку, і запропонуйте їх людині, яка не знає, хто це такі. Мені цікаво, за кого вона захоче проголосувати :).
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.08.13 | DADDY

   Re: І не могли збільшити.

   Так я ж ще місяць або бульше тому пропонував такий плакат:
   фейс ВАЮ та три морди (ЧМА, Хама та Медведчуркіса) і напис: ОБОВ"ЯЗКОВО ОБИРАЙ
   DIXI
 • 2004.08.13 | DADDY

  Не можу втриматися аби не поділитися:

  когда Вы звоните на моб. телефон Януковича, Вы слышите ответ - "Абонент временно находится вне зоны"
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.08.13 | Navigator

   Гей! Розсилати треба це повідомлення по SMS перед виборами

   janukovych: ja tymchasovo obslugovujus vne zony!!!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua