МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Патріоти пікетували штаб ВМС України

08/12/2004 | MV
ПАТРІОТИ ПІКЕТУВАЛИ ШТАБ ВМС УКРАЇНИ

12 серпня севастопольське товариство “Просвіта” ім. Тараса Шевченка, севастопольська організація Конгресу українських націоналістів та КУНівська молодь з усієї України разом з представниками інших українських організацій, незадоволених офіційним поясненнями намірів вищого військового керівництва вивести до третини бойових кораблів із міста, провели пікетування штабу Військово-Морських Сил України. Свою стурбованість та вимоги до вищих владних структур вони також виклали у листі, прийнятому на спільному засіданні напередодні і який розповсюдили також і для журналістів. В ньому зокрема зазначається про те, що за 12 років не закладено жодного бойового корабля, що морські піхотинці необачно виведені за межі Севастополя, про низький, на думку авторів, стан матеріального та морального забезпечення флоту. Натомість для моряків ЧФ та їхніх сімей у Севастополі будуються житлові квартали, школи, університети, бази відпочинку, а українські моряки нічого такого не мають. Політику влади стосовно базування військових у Севастополі протестанти назвали “капітулянтською”.

На думку організаторів пікету штабу ВМСУ, необхідно ближчим часом розглянути на засіданні Ради національної безпеки України стан і перспективи українського флоту, організувати в Севастополі бригаду морської піхоти, аналогічну існуючому формуванню Чорноморського флоту Російської Федерації, притягти до відповідальності осіб винних за розпродаж військових кораблів, відкрити в Севастополі Будинок офіцерів ВМС України та ін.

Плакати із написами: “ВМС – ні кроку із Севастополя!”, “В Донузлав – Кучму, Медведчука, Януковича. Севастополь – головна база ВМС”, “Україно! Пам’ятай Крути, Базар, Тузлу! Тримай порох сухим!” та інші простяглись по всьому периметру пікетуючих.

Акція, до якої долучилися від 60 до 70 учасників, пройшла спокійно. Під час протесту лунали козацькі та повстанські пісні.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua