МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Агент Януковича в штабі Ющенка!

08/13/2004 | Sztefan Zeitz
Катя Чумаченко - донбасский агент!
Ура, товарищи.


"...Якщо про Віктора Андрійовича достаменно відомо, де він народився і де працював, то про Катерину Михайлівну ходить чимало чуток, зокрема щодо роботи в ЦРУ. Насправді громадянка США українського походження Чумаченко (Katherine Chumachenko) пройшла наступний шлях:

Джорджтаунський університет (міжнародна економіка), Чикагський університет (спеціальність: фінанси, міжнародний бізнес, менеджмент громадських, неприбуткових організацій), Український національний інформаційний центр, директором якого Катерина стала в 21 рік і займала цю посаду два роки.

З 1984 року спеціальний асистент управління міжнародних відносин Митної служби США (U.S. Customs Service), де два роки керувала освітніми програмами.

У 1986 році вона переходить на роботу в Державний департамент США – у бюро з прав людини (Bureau for Human Rights).

Через два роки українка Чумаченко стає співробітником Білого дому: помічником Директора міжнародного департаменту (Foreign Affairs).

У 1989 році Катерина Чумаченко кілька місяців працювала в Казначействі США, потім два роки в економічному комітеті Конгресу.

У 1991 році, як сказано вище, Катерина Михайлівна повернулася на батьківщину.

В Україні вона стає керівником з України, старшим резидентом-радником Центру банківського тренінгу при USAID і радником Національного центру навчання банківського персоналу.

З 1994 року до лютого 1999 – очолювала українське представництво однієї з найбільших міжнародних фінансових і консалтингових структур – Barents Group LLC. Саме в цей період вона познайомилася з Віктором Ющенком і згодом стала його дружиною.

Довгий і докладний перелік зроблено з однією метою – показати, реальну біографію Катерину Чумаченко, оскільки підґрунтя для спекуляцій створює саме відсутність достовірної інформації. Її родина, до речі, має донбаські корені, так що, при певній долі фантазії (або марення) Катерину Михайлівну можна назвати агентом Януковича в таборі Ющенка."

З Української Правди, http://www2.pravda.com.ua/archive/2004/august/12/3.shtml


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua