МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Цинічний розрахунок ющенківців

08/13/2004 | Обережний герой
Свистович сказав, що нашоукраїнці цинічні. Це ж стосується і ющенківців. У чому полягає їх цинізм? Замислився я і вирішив, що у визначенні стратегії на вибори, як протиставляння Януковичу, як бандюку, і відмова від позитивних дій, корисних для населення. Населення і так змушене буде проголосувати за Ющенка, щоб не обирати бандюка. Так навіщо витрачати зайві сили і робити щось приємне тому населенню. Цинічний, але правильний розрахунок. Дійсно, куди ж діватись?

Відповіді

 • 2004.08.13 | Обережний герой

  Ющенко еколог

  Замість робити приємні для населення речі, Ющенко з компанію видирається на гори і торбами збирає там сміття. Що ж - гарна річ.
  У останньому номері пінчуківського "2000" надруковано показову, хоч і дурнувату статтю "Законотворець" про шалопайство Ющенка у Верховній Раді. Узяли тисячу його голосувань, вирахували, що 780 з них він не голосував і зробили висновок, що він байдикує та спить у Верховній Раді. Але неголосування це просто технічний засіб голосувати проти, який опанували опозиціонери. Я гадаю, що вони просто з бодуна побоюються натиснути не ту кнопку. Та взагалі правильно - навіщо зайвий клопіт. Ющенко тільки один раз проголосував явно проти - проти свого колишнього товариша, а тепрер зрадника - Стояна.
  Інший закид статті - Ющенко як законотворець ніякий. За весь час розробив три якісь дрібязкові законопроекти. Та й то помічники мабуть написали. А що ж він буде робити на посаді Президента, де щодня треба продукувати Укази? Робиться висновок, що й там він кунятиме. А з законопроектів він реально голосував тільки за якісь три законопроекти про тварин, котів, собак та болотних птахів. Між іншим, це може стати тільки плюсом Ющенку, бо пересічна людина затямить з цієї нудної статті тільки, що Ющенко полюбляє собакунів, кішок та птахів і не любить занудних законопроектів. Оскільки і пересічні громадяни здебільшого такі ж, вони якраз і сприйматимуть Ющенка як гарного хлопа, дійсно народного президента.
  Екологічна агітація Ющенка нагадує фантастичний успіх зелених на позаминулих парламентських виборах. Але на минулих зелений вусань пролетів. Ющенко правильно сподівається на циклічність уподобань виборців? Дійсно, коли обирати ні з кого, можна вибрати любителя птахів, кицьок, гірної природи!
 • 2004.08.13 | Тестер

  Re: Цинічний розрахунок ющенківців

  Не думаю, що це цинізм. Просто використання ситуації. Я ще не зустрічав серед своїх знайомих людини, яка буде голосувати за бувшого зека. Як би його не відмивали.
  Цинізм якраз зі сторони влади. Вони не поважають народ, брешуть і вважать, що народу можна "втерти" все, що їм потрібно. ТОбто, ті що при владі народ "в упор" не бачать. Оце і є цинізм.
  А "приємне" для народу опозиція що може зробити. Вона не влада, грошима не розпоряджається. Хіба що пісеньку заказати. По радіо "Шансон". "Владимирский централ", наприклад. ;)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.08.13 | Обережний герой

   А я зустрічав!

   Пенсіонер каже - як же я не буду голосувати за Януковича, як він мені знову додав 26 гривен пенсії! Тепер вона вже десь під 250.
   Нещодавно мені і якась людина середнього віку підбадьорливо сказала - ну, що, обиратимемо Януковича! Зважте, без жодного гумору! Багато хто проти всіх, кажуть, що немає гідних. Мати за Симоненка. Взагалі у нас тут симоненківці велику роботу провели, за них багато хто голосуватиме. Останнім часом, я начитавшись компромату, вже взагалі не хочу за когось голосувати. Вірніше, настрою нема. Правильно хтось казав - це ще щастя, що з цих поганців оберемо тільки одного!
 • 2004.08.13 | Sean

  Здравствуй, послєдній гєрой!

  Обережний герой пише:
  > Свистович сказав, що нашоукраїнці цинічні.
  Свистович сказав: "не бздо в канистру".

  > Це ж стосується і ющенківців. У чому полягає їх цинізм? Замислився я і вирішив, що у визначенні стратегії на вибори, як протиставляння Януковичу, як бандюку, і відмова від позитивних дій, корисних для населення. Населення і так змушене буде проголосувати за Ющенка, щоб не обирати бандюка. Так навіщо витрачати зайві сили і робити щось приємне тому населенню. Цинічний, але правильний розрахунок. Дійсно, куди ж діватись?
  Я Вам щас задарма відкрию велику таємницю, вкриту дотепер мрякою. Тс-с-с-с! Це населення цинічне. Воно голосуватиме за Ющенка (одного з найкращих банкірів світу та голову найуспішнішого уряду України) щоби використати його для покращення життя і припинення бєспрєдєлу. Нє, Ви таке бачили? Цинічний, курва мать, розрахунок! Але ж правильний.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.08.13 | Обережний герой

   Тре пильнувати, щоб не поцупили

   >>одного з найкращих банкірів світу та голову найуспішнішого уряду України...

   нічого собі. І ця людина блукає в горах, відгодовує бджіл, а не у грі, не на тренерському містку! Ось де головна провина Кучми! Ющенко терпів все на посаді прем"єра, аби просунути Україну далі, далі, далі... Чи не нагадали б Ви, хто таки його звідти вижив. Відкину всю обережність і розірву падлюку!

   Щодо населення Ви праві. Циніки вищої мєри. Навіть бандюка можуть обрати, аби краще жилося. Однак Ющенка з вказаною Вами метою використати буде складно. Бо ніколи він у русі до накреслених Вами цілей не був помічений. Радше народ побоюється, щоб Янукович його,народ, не використав. І сподіваються використати з вказаною Вами метою не Ющенка, а відсутність Януковича. А може вони цинічно розраховують самі на себе в умовах відсутності Януковича і інших бандюків на найвищих посадах? Будь що, правильно Ви вказали на цинізм населення, розсунули межі розуміння терміну "цинічний" і довели його універсалізм. Залишається випити за здоровий цинізм населення, мудрого Свистовича, його талановитих інтерпретаторів і ющенківців, що їх не можна потопити.
   Наостанок запитання до Вас - що є антонімом, протилежністю до терміну "цинічний"? Непрактичний, романтичний, вишукано справедливий, чистоплюйський? Інколи річ можна зрозуміти з її протилежності. Сподіваюсь, що Ваші дотепність і влучність матимуть продовження, бо щиро посміявся читаючи Вашого попереднього дописа. Майже зачитав до дір :-) І останнім героєм влучно назвали. Останній герой завжди найобережніший. Як Ющенко.
 • 2004.08.13 | Михайло Свистович

  Не виривайте мої слова із контексту, будь ласка (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua