МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Олександрійщина мліє від Януковича

08/13/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Олександрійщина (Кіровоградська область) готується до президентських виборів. Серед всіх кандидатів найпомітнішим є Віктор Янукович. Вірніше, лише його світлий образ присутній в інформаційному просторі шахтарського краю. На розхвалювання Януковича та знищення конкурентів кинута вся сила державної машини району. Працівники державних та бюджетних установ під загрозою звільнення змушені ставити підписи в підтримку владного кандидата. Наприклад, співробітники Новопразької лікарні в добровільно-примусовому порядку таким чином «підтримали» Віктора Федоровича. Робітникам лікарні адміністрацією було поставлено ультиматум: «Не підпишеш – завтра тут працювати не будеш, на твоє місце знайдуться інші». Діватися нікуди – у всіх сім’ї та діти, а якщо втратиш роботу, то влаштуватися на нову або неможливо, або можна лише через великі хабарі.

Втім, як говорять, риба гниє з голови. Схоже, що в згаданому випадку не обійшлося без участі головного лікаря Олександрійської районної лікарні Валентини Корніївни Гарагулі. Найцікавішим є те, що вона заодно є довіреною особою В.Януковича. Так от, в понеділок, 9-го серпня о 8:30 (робочий день в лікарні починається о 8-й годині) всіх працівників Новопразької лікарні було скликано на збори, головною діючою особою яких власною персоною була пані Валентина Корніївна. На порядку денному зборів стояло 2 питання: піврічний звіт про досягнення медицини району під проводом незабутньої В.К.Гарагулі та про вибори президента. Під час розгляду першого питання доповідачка чомусь делікатно «забула» згадати, яким чином досягнуті «успіхи розбудови» лікарень. Як свідчать лікарі, адміністрація лікарні під загрозою їх звільнення вимагає вести поточний ремонт приміщень власними силами і за власний кошт. Коли вже тут вести якісне обслуговування хворих!

Успішно впоравшись з першим питанням, Валентина Корніївна почала в робочий час, оплачуваний коштами платників податків, повчати дорослих співробітників лікарні питанню «Что такое хорошо и что такое плохо» на виборах президента. Вона заявила, що поважала лідера комуністів Симоненка, але за останні роки справжні комуністи вимерли, залишилися дише пристосуванці, тому голосувати за Петра Симоненка не треба. Також дісталося й лідеру «Нашої України» Віктору Ющенку. Виявляється, вона весь час була його палкою прихильницею, але коли хтось з його оточення заявив, що Ющенко вижене з України жидів і москалів, вона в ньому розчарувалася. Після тривалих пошуків достойного кандидата в президенти Валентина Корніївна зупинила свій вибір на Вікторі Януковичу. І по-материнськи порадила всім медичним працівникам нести «в маси» добру звістку про найдостойнішого з достойних кандидатів.

Втім, гра в одні ворота йде не лише серед медичних працівників. Раніше вже повідомлялося про відмову Новопразької середньої школи взяти для дітей комп’ютери лише тому, що вони надані Віктором Ющенком. Нині педагоги, бібліотекарі і навіть працівники Новопразької сільради в свій робочий час по черзі за 20 метрів від самої сільради збирають підписи та агітують за владного кандидата. На закиди людей про справедливість та необхідність збирання підписів за всіх кандидатів вони або відмовчуються, або говорять, що всі ваші кандидати бандити, на них кримінальні справи відкриті, а судимості Януковича – це все брехня, людину завжди оббрехати можна.

Олександрійці скаржаться, що під час оформлення будь-яких довідок, субсидій вимагають показувати паспорти та переписують паспортні дані. Це ж під різними надуманими приводами роблять невідомі, які масово ходять попід квартирами та хатами. Як виявилося, таким чином йде збирання підписів за все того ж кандидата від влади. На 10-е серпня весь шахрайський арсенал дав понад 14 тисяч підписів за В.Януковича по Олександрійському району при тому, що його населення перевищує 100 тисяч мешканців.

Люди говорять, що є таємний указ про обов’язкову підтримку співробітниками державних установ Віктора Януковича. Хвороби кучмізму (злидні, безробіття, безнадія, злочинність, корупція), інформаційна блокада, незнання більшістю громадян законів та їх невиконання владою в умовах сформованої в нашому краї кумівсько-родинної кланової системи роблять свою чорну справу, коли більшість або не піде на вибори, або проголосує за Віктора Януковича як найбільш «позитивно розкрученого» кандидата. Не помітна діяльність груп підтримки інших кандидатів в президенти, в тому числі й В.Ющенка, О.Мороза та П.Симоненка.

Нажаль, в умовах, що склалися, будь-хто з учасників побоїться офіційно підтвердити наведені тут факти за винятком хіба що агітації в робочий час біля Новопразької сільради, яку може побачити на власні очі кожен бажаючий. Подібне коїться і в інших селах району. Люди вже звикли до власного рабського становища, вони не вірять в можливість змін, а влада цим чудово користається. Більш поінформовані громадяни, яких одиниці, пам’ятаючи досвід з’їзду «Нашої України» в Донецьку в жовтні 2003 року, виборів міського голови в Мукачевому, довиборів в Верховну Раду на Полтавщині, останніх подій на Сумщині, німіють в передчутті майбутнього жаху кримінальної сваволі, яка створюється для них руками «рідної» влади, обраної людьми та оплачуваної за їх рахунок.

Довідка М.-І.: витяг з Закону України "Про вибори Президента України" (відкривайте лінк "Номер, дата акту" на http://gska2.rada.gov.ua:7777/pls/zweb_n/webproc4_2?id=&pf3516=2047-д&skl=5 та переходьте до сторінки 4)

Стаття 64. Обмеження щодо ведення передвиборної агітації

1. Участь у передвиборній агітації забороняється:

1) особам, які не є громадянами України;
2) органам виконавчої влади та органам місцевого самоврядування, їх посадовим і службовим особам;

[…]

15. Кандидатам на пост Президента України, які займають посади, у тому числі за сумісництвом, в органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування, на державних, комунальних підприємствах, у закладах, установах, організаціях, військових частинах (формуваннях), забороняється залучати для передвиборної агітації або використовувати для будь-якої роботи, пов'язаної з проведенням передвиборної агітації, підлеглих їм осіб (у робочий час), службовий транспорт, зв'язок, устаткування, приміщення, інші об'єкти та ресурси за місцем роботи, а також використовувати службові чи виробничі наради, збори колективу для проведення передвиборної агітації.

Відповіді

 • 2004.08.13 | Тестер

  Re: Олександрійщина мліє від Януковича

  Прошу пробачення за лайку.
  Пи...ти таких треба, і сильно. Щоб по місцю роботи і полічилась. Або сорочку на голові завязувати і відпускати в людному місці.
  От уже худоба!
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.08.13 | Spirit

   Re: Олександрійщина мліє від Януковича

   Тестер пише:
   > Прошу пробачення за лайку.
   > Пи...ти таких треба, і сильно. Щоб по місцю роботи і полічилась. Або сорочку на голові завязувати і відпускати в людному місці.
   > От уже худоба!

   Треба, але хто цим займеться. Олександрія -- один з розсадників кучмізму. Бувший мер -- нині грбернатор області. Один з заступників Азарова -- також з Олександрії. На власний кошт збудував церкву на міському цвинтарі. А цвинтарі під Олександрією скоро за площею перевисять саме місто: за п"ять років міський цвинтар став у декілька разів більшим. Мододь, як я та мій брат, з міста тікає на заробітки, мої батьки переїхали до села, щоб не вмерти з голоду, а старші люди вдягаються в "дерев"яні бушлати" і оселяються узбіч дороги Олександрія-Приютівка, якою я їзжу до станції. На міський цвинтар.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.08.31 | Skapirus

    Про Кравченка забули

    Незабутній Кравченко з його орлами - теж з Олександрійщини (селище Войнівка), там і досі начебто його родичі живуть. Про його "діла" читайте тут: http://maidan.org.ua/static/news/1073898916.html
 • 2004.08.31 | Оk

  Вчителі в Олександрії оголосили голодування

  http://www2.dw-world.de/ukrainian/ukr_nachrichten/2.61011.1.html

  КІРОВОГРАД. Троє вчителів середньої школи №5, що в місті Олександрії на Кіровоградщині, розпочали голодування на знак протесту проти ліквідації їхнього навчального закладу. З подробицями - Микола Закалюжний:

  За словами однієї з голодуючих, заступника голови Вільної профспілки освіти та науки 5-ї Олександрійської школи Надії Лелеки, учасники акції протесту вимагають скасувати незаконне рішення міської ради від 25 червня цього року про ліквідацію їхньої школи. Середні навчальні заклади Олександрії і так переповнені, каже вона, адже за один рік у місті ліквідовано 5 шкіл. Натомість начальник управління освіти та науки міста Наталія Ларіна в інтерв’ю ”Німецькій хвилі” зазначила, що ліквідація 5-ї школи відбувається в рамках закону, і якби не активна підтримка учителів з боку вільних профспілок, то процес ліквідації школи пройшов би спокійно. Найбільша хвиля протесту освітян в Олександрії очікується 1-го вересня, коли учителі, батьки й учні, що не хочуть підкорятися рішенню міської ради, прийдуть на святкову лінійку до ліквідованої 5-ї школи.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.08.31 | Роман ShaRP

   На замітку ПОРІ! Ліквідація освіти - це теж кучмізм. (-)

  • 2004.09.06 | Оk

   К походу на Киев готовятся кировоградские учителя

   http://www.tribuna.com.ua/news/2004/09/06/15065.html
   К походу на Киев готовятся кировоградские учителя

   Подробности [06.09.2004 14:41]


   Учителя Александрийской школы номер 5 (Кировоградская обл.) - члены Свободного профсоюза образования и науки Украины (СПОНУ) - готовы начать пеший поход в Киев, если до 7 сентября не будет отменено решение о ликвидации школы.

   Об этом говорится в сообщении пресс-службы Конфедерации свободных профсоюзов.

   "Если до 7 сентября не будет отменено решение о ликвидации 5-й школы, то 7-го сентября в 9 часов члены СПОНУ и их сторонники начнут пеший поход из Александрии в Киев", - цитируются в сообщении слова председателя Свободного профсоюза образования и науки Владимира Фундовного.

   Уже более недели продолжается акция голодания троих учителей в знак протеста против решения горсовета ликвидировать учебное заведение. Вместе с тем, как сообщает пресс-служба Конфедерации свободных профсоюзов, преподаватели продолжают проводить занятия в школе, которая ликвидируется.

   Фудовный также не исключает, что к пешему походу могут присоединиться и учителя женской гимназии-интерната при Александрийском педагогическом колледже им. В.Сухомлинского, 11 преподавателей которой с 3-го сентября также проводят акцию голодания против ликвидации чиновниками областного управления образования их заведения.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".