МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Бережись автомобіля – збережи „месію”

08/13/2004 | Азаренко
Не знаю як у Вас, а в мене вже в голові не вкладається, до чого надалі додумаються „піарники” Віктора Андрійовича, щоб продемонструвати „звіряче обличчя влади”. Здається, вони нас тримають за глядачів дешевого гангстерського фільму з визначеним головним героєм – „месією” і злодіями – можновладцями. Якщо йти за сюжетом, „месія” постійно робить добрі справи: бореться зі злом, допомагає людям, „чистить планету від бруду”, а в цей час у засідці перебувають зловмисники, які намагаються йому зашкодити.
Але давайте врешті відділимо „котлети від мух” і назвемо речі своїми іменами.
Стосовно чистки гір, не треба вдаватись у подробиці зробленого „месією” та його славнозвісним десантом, адже будь-який карпатський горянин, а нині і кримський Вам охоче розкажуть, що зібране в горах сміття десантники склали в торби і кинули в горах. Головне завдання - винести його з поля зору камер чисельних знімальних груп. А скільки галасу про екологічний подвиг „месії”, його шанування природи - заслухатись можна. Інший подвиг „месії” – кам’яна Конституція на Говерлі, яку він з соратниками нібито випхав на гору. Про подробиці цього дійства можуть розповісти мешканці села Ворохта, в яких ледь пупи не порозв’язувались заради чи то „месії”, чи то піару, не відомо. Доречі, вони також не попали в поле зору камер, які висвітлювали дійство „торжества демократії”.
Надалі апетит „піарників” зростає, треба швидко чим-небудь „годувати” електорат. Адже він може забути про Андрійовича, впадуть рейтинги. Аж ось – пік їх професіоналізму, і Україна спостерігає „шпигунські пристрасті”. Спочатку показують затримання злодія - міліціонера, якого нібито заслали вести зйомку відпочинку „месії”. І ось ВОНА - кульмінація сюжету…
Напевне, довго довелось блукати шляхами України друзям „месії” у пошуках КАМАЗу, оскільки перші повідомлення про загрозу „дебістських” автомобілів, які очікують на дорогах і мають за мету „чавити патріотів”, з’явились кілька років тому. Очевидно замовлення було чітке – КАМАЗ не мав відрізнятись від того, який свого часу зіткнувся з автомобілем В’ячеслава Чорновола (земля йому пухом). Але часу до виборів обмаль, треба терміново підтягати рейтинги „месії”, всі дуже напружені, адже вже й шпигун міліцейський впійманий, отже МАЄ БУТИ Й КАМАЗ. Такого самого знайти не вдалось і довелось, можливо у розпачі, кинутись на перший ліпший. Але, не кожен водій України має посвідку „мента чи деріста”, напевне, це сама прикра новина для „месії”. Постраждала ні в чому не винна людина, яка, за даними поінформованих джерел, увечері 12 серпня їхала КАМАЗом між селами - Чкалово і Новотроїцьк (Херсонська область) і, об’їжджаючи велосипедистів, не побачила ющенківців, які шукають той триклятий КАМАЗ. Результат невтішний, адже бійці за „месію”, які так добре зарекомендували себе в Криму при затриманні „шпигуна”, не могли відпустити того, хто петляє КАМАЗом так близько від „патрона”. Вони притисли зловмисника до узбіччя і добряче йому „ввалили”, а вже потім почали чухати потилиці, адже будь-яких підтверджень причетності водія до „чавителів патріотів” не виявили. Та де їх шукати, а водій виявився звичайним, з фермерського господарства „Салют”. Потім він зізнався, що і сам вірив у „месію”, збирався восени сказати „ТАК! ЮЩЕНКО”, але для нього вже не все ТАК просто, треба щоб синці посходили. Всі розгубились, і тільки справжній друг „месії” Женя Червоненко зреагував миттєво, сказав про не шанобливе поводження КАМАЗів на дорогах України, їх відкрите полювання на „месію”, він бо патріот (на кого ж вони можуть полювати, як не на „Юща” – „железная логика”), та пообіцяв зробити політичне звернення до Кучми.
От тобі й попіарили на Херсонщині. Висновок один – бережіться КАМАЗів !?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".