МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Янукович взявся за новонароджених

08/13/2004 | Franko
„Сімейні” технології Януковича: після весілля – вітання новонародженого

Участь Януковича і його соратників у весільних церемоніях вже стала притчею во язицех. Але виявляється, технологи кандидата від влади вирішили не зупинятися на досягнутому і розвивати „сімейні” технології далі. Тепер об’єктом їх зацікавлення стало народження дитини. Як повідомили „КуПолу” у прес-службі львівського штабу Віктора Федоровича, його галицькі соратники, які нещодавно вітали молоду сільську пару, тепер перейнялися новонародженими.

Сьогодні у Жидачеві лідер Львівського регіонального відділення Партії регіонів Олексій Радзієвський та директор львівської філії ВАТ "Укртелеком" Дмитро Мельник вітали з появою на світ четвертого первістка сім’ї Блажевських. Гості подарували немовляті візочок та набір памперсів (courtesy of Englishman - F.), а молодому сімейству – телевізор. Розчулені батьки висловили слова подяки, а сина вирішили назвати в честь нинішнього прем’єра Віктором. Не менше пощастило і медичному закладу, в якому появився на світ малюк. Керівництво та працівники лікарні отримали комплект медичного обладнання Бориславського заводу радіоелектронної апаратури „Рема”, а місцевий пологовий будинок – пральну машину-автомат. Самі ж батьки новонародженого зазначили, що завжди мріяли про велику сім’ю.: „Але, знаєте,яі тяжкі часи були. Ми люди далекі від політики. Але коли уряд очолив Віктор Янукович, ми з кожним днем відчуваємо, як поліпшується життя у державі. Тому й зважилися на четверту дитину”.

Що буде далі, неважко спрогнозувати. Це очевидно – будівництво хати, вирощування дерева (саду) і т.д. Все, як книжка пише. Щоправд,а львівські януковичівці чомусь опустили ще один важливий момент у сімейному житті, який обов’язково мусить мати місце між весіллям і народженням дитини...

cupol.brama.com

Відповіді

  • 2004.08.13 | Englishman

    Re: Янукович взявся за новонароджених

    Гості подарували немовляті візочок та набір памперсів
  • 2004.08.13 | otar

    кров християнських немовлят :)))

    Серед усього "піарного гону" Януковича цей - найдешевший. Коли ця мармиза, на якій написано, що вона в церкві бувала хіба в юності з метою щось скомуніздити, каже "Це завданя маго жицця - відбудувати лавру!" - то ще когось може переконати. А подачки окремим немовляткам у вигляді памперсів і побутової техніки... Найсмішніше, що робиться це в Галичині, себто пі.артехнологи Януковичеві абсолютно не враховують специфіку сімейного життя місцевого населення. А специфіка полягає в тому, що родина (якщо молоді батьки - не сироти) і друзі забезпечують новонароджене маля памперсами як мінімум на рік :) То саме стосується побутової техніки, яку, як правило, дарують на весілля. Зайвий телевізор, звісно, в хаті не завадить... :)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua