МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Через греків Янукович зник з ефіру. Журналісти пишуть пояснення

08/13/2004 | Shooter
Через греків Янукович зник з ефіру. Журналісти пишуть пояснення

www.ПРАВДА.com.ua, 13.08.2004, 20:29

Народний депутат Микола Томенко вважає, що Греція допомогла УТ-1 виконати норму закону щодо висвітлення діяльності прем’єр-міністра Віктора Януковича.

Так він прокоментував раптове відключення відеосигналу під час прямого ефіру Януковича в програмі "Світ спорту", повідомляє прес-служба штабу Ющенка.

Томенко звернув увагу на те, що український прем’єр зробив кілька надзвичайно цікавих заяв під час включення з Афін.

"Зокрема, Янукович поінформував, що Олімпійські ігри вже розпочалися, хоча, як відомо, урочисте відкриття XXVIII Олімпійських ігор відбудеться лише сьогодні", - зазначив депутат.

Таку заяву прем’єра народний депутат пояснив тим, що "можливо, Янукович пов’язує початок Олімпійських ігор із своїм приїздом в Афіни, але, як відомо, рішення Міжнародного олімпійського комітету про відкриття ігор 13 серпня ще ніхто не відміняв".

"Також в розмові з ведучою телепрограми Янукович, згадуючи свою участь на попередній олімпіаді в Сіднеї, зазначив, що його статус за цей час принципово змінився: тоді він був представником Президента, а тепер у нього "дебют", - сказав депутат.

"Щоправда, Янукович не пояснив, у якій саме іпостасі він дебютує на Олімпійських іграх", - зауважив Томенко.

Але найцікавіше, за словами депутата, сталося пізніше, коли картинка трансляції зникла, і було чути лише голос Віктора Януковича. "Так продовжувалося майже 10 хвилин, після чого трансляція була зупинена і всі спроби її відновити закінчилися безуспішно, - розповів Томенко.

"Цікавість цього включення з Греції полягає не тільки в тому, що Перший національний канал не зміг технічно забезпечити пряму ефірну програму з прем’єр-міністром, а і в тому, що, фактично, Греція опосередковано допомогла УТ-1 виконати вимоги Закону "Про вибори Президента України", - зазначив нардеп.

Він нагадав, що згідно з законодавством, інформація про Януковича як про посадову особу, яка одночасно є кандидатом у президенти не може супроводжуватися відеокартинкою, а мусить подаватися у формі офіційного повідомлення про те, як він, виконує службові обов’язки.

Томенко зауважив, що "на жаль, в Україні абсолютна більшість медіа не виконують цю норму закону. В той час, як Греція допомогла українським телевізійникам показувати прем’єр-міністра без відеокартинки, а отже, - відповідно до чинного законодавства".

В той же час, як повідомили джерела "Української правди", наразі спортивна редакція УТ-1 пише пояснювальні записки про причини зриву трансляції.
пояснення пишуть в студії? недоглядєлі якось...бля (с)

Відповіді

  • 2004.08.13 | Дончанин

    Re: Через греків Янукович зник з ефіру. Журналісти пишуть пояснення

    Интересно,Ябукович свои прямые обязанности Главы Кабмина собирается исполнять?Даже Тигипко соизволил уйти в отпуск.(А за это время Нацбанк благополучно завалил работу по выпуску в оборот мелкой разменной монеты до 1 грн.включительно,не замечали?)


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua