МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Не вірте, коли вам кажуть що передвиборча агітація - це завжди нудно

08/14/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Як показує приклад прихильників американської демократичної партії з цього сайту, до агітації можна підходити дуже творчо, поєднуючи корисне з приємним.


Секс - як головна зброя - для того щоби переконати людину з іншого табору.


Цитати з першої сторінки:

"""Сексі-ліберали США, єднайтеся - (під лібералами маються на увазі прихильники американської демократичної партії М-І) щоби повернути владу назад від сексуально -закомплексованих, консервативних прихильників контролю! Всі знають, що ліберали гарячіше ніж консерватори: ми виглядаємо гарячішими, ми одягаємось в більш гаряче, наші ідеї більш гарячі, і ми набагато гарячіше в ліжках. Ми повинні використати нашу секс-привабливість заради результату ...

В це важко повірити, але навіть глибоко-вкорінена консервативна ідеологія може бути керованою за допомогою сексу. Секс має великий потенціал та можливості для зміни людини. Люди обманюють для сексу, нечесно поводяться для сексу, деякі навіть йдуть на тяжкі злочини для сексу - і можете бути впевненими, вони навіть здатні змінити те як думають ( і відповідно те як голосують ) заради сексу. Все що вам потрібно - це взяти на озброєння вашу позитивну сексуальну перевагу ...
"""


Далі учасникам руху пропонується брати на інтимні побачення з прихильниками республіканців "Pledge Sheet", щось на кшалт підписного листа, де "жертва" (до, після, або під час?) сексу повинна підписатись під обіцянкою голосувати за будь кого - тільки не за Дж. Буша-молодшого. Фанам сайту пропонується відправлятися в подорожі по різним штатам, і збирати колекції цих, гм, підписних листів.

Як ви вже здогадались, повна назва сайту звучить саме як "Fu..k the vote!".

Надихаючи учасників на подвиги, засновники сайту пишуть такий заклик: "Отримуйте безпечне задоволення, наближайте перемогу, в той час коли ви займаєтесь сексом за голоси виборців!"


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua