МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Харківська УНП закликала бойкотувати магазини, розмальовані "під Януко

08/17/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Харківська обласна організація УНП оголошує війну адмінресурсу і закликає виборців бойкотувати магазини, господарі яких розміщують на вітражах агітацію за Януковича

У заяві обласної організації УНП висловлюється глибоке занепокоєння численними фактами незаконного втручання у виборчий процес органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування а також їх посадових осіб. “Таке втручання, - говориться у Заяві, - є грубим порушенням виборчого законодавства України, що межує з кримінальними злочинами. Тому звертаємося до вас з проханням давати рішучу відсіч найменшим проявам адмінресурсу і негайно інформувати про них виборчі штаби кандидата у президенти України Віктора Ющенка”.

Як повідомив голова Харківської обласної організації УНП Василь Третецький, приводом для такої Заяви стали численні скарги виборців, а також результати недавніх соціологічних досліджень Центру Разумкова, які засвідчили, що майже третина мешканців Харківщини (27%) під адміністративним примусом брала участь у масових заходах на підтримку Януковича. “І хоч такі методи агітації не дуже результативні, влада продовжує їх практикувати”,- сказав В. Третецький.

Він повідомив, що сьогодні працівники контрольно-ревізійих служб примушують власників магазинів та підприємств побутового обслуговування населення розміщувати на вітражах агітаційні плакати на підтримку В. Януковича, що є порушенням принипу рівності кандидатів у президенти. Адже розміщувати агітаційні матеріали інших кандидатів, власники цих підприємств не дозволяють. “Тому,- сказав В. Третецький, -Харківська обласна організація УНП звернулася до виборців із закликом бойкотувати такі магазини та підприємства а також маршрутки, розмальовані “під Януковича”.

Що ж до посадових осіб органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, то вони отримали від УНП письмові попередження про про кримінальну та адміністративну відповідальність за порушення виборчого законодавства.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua