МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Титанік" Яніка

08/17/2004 | Мертві Бджоли Загудуть
"Роттердам" – афінський "Титанік" Януковича
http://www2.pravda.com.ua/archive/2004/august/17/1.shtml
Тетяна Ніколаєнко, Лео Амчук, УП , 17.08.2004

"Скромність – це не про нашу владу. Компанія спокушає Януковича шістьма видами розваг. На кораблі 112 "одноруких бандитів". "Розслабтеся у сауні "Океан Спа" або в парилці! Насолоджуйтеся масажем!" Кореспондент "УП" чесно хотів забронювати собі каюту на "Роттердамі". "Ціна триденного перебування 2 500 євро. При чому це ціна пересічної каюти". /далi...

Цю статтю МУСИТЕ ПРОЧИТАТИ ПОВНІСТЮ:
http://www2.pravda.com.ua/archive/2004/august/17/1.shtml

Відповіді

 • 2004.08.17 | Максим’як

  Re: Гроші на розвагу бандюків мабуть хабар за приватизовану Крив

  Гроші на розвагу бандюків мабуть хабар за приватизовану Криворіжсталь.

  Заледве ця інформація буде шокуючою для українського народу. По-перше, вона не дійде, а по-друге,подібні історії відбуваються щоденно на очах суспільства - вже давно ніхто з бандюків не криється в Україні своїм вмінням смітити грошима - купляти дорогі авта, будувати хати, влаштовувати помпезні гулянки іт.д.

  Єдине, що могло б сьогодні підірвати конкретно бандюків і їх бандюковича, то колективна заява наших олімпійців, що гроші кинуті на вітер замість проведення якісної підготовки спортсменів.

  Львівська газета комістила інтерв"ю із батьком Яни Кочкової, у якому він говорить, що Яна живе у дуже спартанських умовах, як і інші наші олімпійці. Вона хотіла подивитися на відкриття олімпіади по телевізору, але їй це виявилося задорого, бо за користування телевізором у кімнаті потрібно заплатити 600 євро.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua