МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

От що пише "Кореспондент" http://wwww.korrespondent.net/

08/17/2004 | Navigator
Українська версія сайту Кореспондент.net тимчасово не працює.
Через декілька секунд Вас буде перенаправлено на російську версію.
Просимо вибачити за тимчасові незручності.

Можете вже й не вибачатись.
Більше металу в голосі, товаришу Янукович: "Пашлі нахєр, бандери... Нє за то МИ по тюрмам сидєлі..."

Відповіді

 • 2004.08.17 | otar

  шуткі в сторону...

  Якщо вже навіть Ющенко в ефірі загальнонаціональних каналів заговорив російською, то зачєм паріцца с етай нєпанятнай мовай :)

  А "Українська правда" продовжує писати матеріали російською і перекладати на українську програмою-перекладачем. Вчора в матеріалі, передрукованому з The Economist:

  відсутність згадувань про пані Пінчука дозволяє припустити

  певно, в оригіналі (вірніше, перекладі російською, з якого перекладали українською) було "о господине Пинчуке".. :) :) :)
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.08.17 | Ukrpatriot(patriot)

   Як же Ви могли так....

   Віктора Андрійовича. Він завжди всьо делает правильно, а Ви його... звинуватили в тому, що він розмовляє російською мовою. Це тілько владі неззя. А всім решта можно і надо... :) Дивуюся, якще Ваш пост не затролили поборники справедливості і об"єктивності.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.08.17 | otar

    будьмо реалістами

    Для мене було страшним ударом, коли я дізнався, що В.А. - зовсім не такий, як то кажуть, "щирий" українець, як би мені хотілось. З одного боку, тяжко, а з іншого - приємно уявити, як він диктує іншим правило говорити українською, а не навпаки - переходить з ними на російську. Шкода, що так не є... І повірте, мені було страшенно неприємно, коли у згадуваному сюжеті з "Что я такого сделал" я побачив знайому мені ситуацію: українська мова для офіційних (і не тільки офіційних) осіб - лише показуха, машкара, яку вони негайно скидають у критичних ситуаціях. На що я, власне, й натякав.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.08.17 | Navigator

     Тоді вже будем мазохістами! Нехай ті з кийками в масочках

     побавляться, а ми масовочкою послужимо.
     Роль масовочки - фраза: "Кушать вам подано!"
    • 2004.08.17 | Михайло Свистович

     Не будуйте ілюзій - не матимете розчарувань

     otar пише:
     > Для мене було страшним ударом, коли я дізнався, що В.А. - зовсім не такий, як то кажуть, "щирий" українець, як би мені хотілось.

     Він і в інших питаннях "не такий щирий". І Юлія Володимирівна з Олександром Олександровичем не такі щирі. Але альтернативою є дуже нещирі Віктор Федорович, Віктор Володимирович та вся їхня гоп-компанія.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.08.17 | otar

      а це як наркоз :)

      Голосувати за Ющенка з думкою: "він хоч дбатиме про українську мову/культуру, а іншим (Юлі особливо, Сан-Саничу великою мірою, Симоненку на 100%) мова/культура по барабану".

      Так само багато людей проголосує за Януковича бо він "отстаивает интересы русскоязычных". Або за Корчинського, бо він "виведе народ на вулиці". Або за Вітренко, бо вона "перевішає всіх кучмістів". За Мороза - бо він "знайде вбивць Гонгадзе". За Симоненка - бо він "поверне ковбасу".

      Люди розуміють, яка це все фігня насправді, але ця локшина на вухах допомагає вгамувати тривожність і цей, як його, когнітивний дисонанс.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.08.17 | Navigator

       Идея народная мне представляется в виде облака, готового пролить

       ся живительной влагой на тучные нивы прогресса" - писав Чехов.
       По цю пору...
      • 2004.08.17 | Михайло Свистович

       Re: а це як наркоз :)

       otar пише:
       > Голосувати за Ющенка з думкою: "він хоч дбатиме про українську мову/культуру

       Так він і дбатиме. Хай може не так, як Вам би хотілося. але все ж значно більше, ніж усі минулі президенти та нинішні претенденти.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.08.17 | Ukrpatriot(patriot)

        Сумніваюсь

        Знаєте, що мене колись дивувало. Коли телефонував у еиївське представництво НРУ пару років тому, то відповідали у кращому випадку ламаною українською або російською. Я вже не говорю про ораторські здібності Удовенка, а от у КПУ говорили гарною українською мовою. Тією, що її називають літературною.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.08.17 | Михайло Свистович

         Re: Сумніваюсь

         Ukrpatriot(patriot) пише:
         > Знаєте, що мене колись дивувало. Коли телефонував у еиївське представництво НРУ пару років тому, то відповідали у кращому випадку ламаною українською або російською. Я вже не говорю про ораторські здібності Удовенка, а от у КПУ говорили гарною українською мовою. Тією, що її називають літературною.

         Розширте вибірку, і все стане на свої місця. Програму КПУ почитайте про двомовність.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2004.08.17 | Ukrpatriot(patriot)

          Сумніваюсь

          Михайло Свистович пише:
          >
          > Розширте вибірку, і все стане на свої місця. Програму КПУ почитайте про двомовність.
          Можливо, але одні розмовляють українською мовою, а інші тільки декларують таке прагнення. не впевнений, що Ющенко буде краще керувати,ніж Симоненко.
          згорнути/розгорнути гілку відповідей
          • 2004.08.17 | Михайло Свистович

           Re: Сумніваюсь

           Ukrpatriot(patriot) пише:
           >
           > Можливо, але одні розмовляють українською мовою, а інші тільки декларують таке прагнення. не впевнений, що Ющенко буде краще керувати,ніж Симоненко.

           Розмовляючи самі українською, вони через закони та нормативні акти русифікують мільйони інших людей, розмовляючи російською, вони через закони та нормативні акти українізують мільйони інших людей.
           згорнути/розгорнути гілку відповідей
           • 2004.08.18 | Ukrpatriot(patriot)

            Re: Сумніваюсь

            Михайло Свистович пише:
            >
            >
            > Розмовляючи самі українською, вони через закони та нормативні акти русифікують мільйони інших людей, розмовляючи російською, вони через закони та нормативні акти українізують мільйони інших людей.

            Не бачу українізації через окремо взятий 5 канал. Він скоріш русифікує, на відміну від того ж першого національного. Йдеться про музичне наповнення програм каналів, чи про різні культурологічні та освітні програми, які транслюються 5 і відповідно УТ-1. А це команда Ющенка. Тому. Сорі. Не вірю я в їхні добрі наміри щодо українізації, якщо зараз головний інформаційний рупор русифікує. Новини Вересня інколи важко зрозуміти, настільки тяжко вони йдуть. А шкода, тому, що там буває проходять новини, яких немає на інших каналах, хоча і багато неперевіреної туфти, зокрема щодо міжнародних подій. Цим ще 1+1 любить грішити.
    • 2004.08.17 | Yalovets

     Абсолютно не погоджуюсь! Ющенко в Криму поводився вірно.

     otar пише:
     > І повірте, мені було страшенно неприємно, коли у згадуваному сюжеті з "Что я такого сделал" я побачив знайому мені ситуацію: українська мова для офіційних (і не тільки офіційних) осіб - лише показуха, машкара, яку вони негайно скидають у критичних ситуаціях.

     Тут я абсолютно не погоджуюсь, здається, Ви зовсім не обізнані з мовною ситуацією в Криму. А я тут мешкаю все своє життя, і можу Вам впевненно сказати, що українську мову тут багато хто ПРОСТО НЕ РОЗУМІЄ. І Ющенко, що розмовляв російською, поводився ВІРНО, бо інакше його б просто не зрозуміли. Це факт, я споткаюся з цім постійно.

     Кілька прикладів, щоб Ви зрозуміли, про що йдеться. У банку я нещодано чув запитання до касира від громадянина, заповнювачого бланк: "Ізвінітє, а "прізвище" - ето что, фамілія?". Ілі чув, як люди сміються, запитуючи друг друга "Что такоє "літера" по-украінскі?". Для них смішно, що це не "літр", а "буква". Та тут все життя - один великий приклад.

     Стисло кажучи, Ваші звінувачення - безглузді. В Криму ТРЕБА РОЗМОВЛЯТИ З ЛЮДЬМИ РОСІЙСЬКОЮ. Це треба, щоб люди тебе РОЗУМІЛИ. Бо агітація - це не мастурбація, тут потрібна взаємодія двох боків.

     Маю надію на Ваше розуміння, Отар.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.08.17 | otar

      Сподіваюсь на ваше розуміння того, про що я говорю


      > Ви зовсім не обізнані з мовною ситуацією в Криму.

      Обізнаний

      >українську мову тут багато хто ПРОСТО НЕ РОЗУМІЄ

      Вірніше - наполягають на своєму праві її не розуміти. Фразу "це не ви, випадково, загубили 10 гривень" зрозуміє 100% кримчан, а фразу "чи не знаходили ви 10 гривень?" - 10% :)

      >І Ющенко, що розмовляв російською, поводився ВІРНО, бо інакше його б >просто не зрозуміли. Це факт, я споткаюся з цім постійно.

      Тепер пояснюю, про що говорив я. Йшлося про приватну бесіду між Віктором Ющенком і агентом у цивільному, якого піймали в той час, коли той за Ющенком стежив. Навколо Ющенка було його оточення, люди, які 100% розуміють і знають українську. Сам мєнт - навряд чи з Криму, а навіть якщо звідти, то сумніваюсь, що він би не зрозумів запитання "Що я такого зробив?" Одначе В.А. дуже експресивно і, що характерно, природно звертався до цієї людини (упослідженої, останньої людини, шакала, білокінського пса, не гідного жодної поваги) - її, а не своєю мовою. Знаючи, що це показують на всю Україну.

      >агітація - це не мастурбація, тут потрібна взаємодія двох боків.

      Я цілком нормально ставлюся до того, що в регіонах, населених росіянами, Ющенко (або будь-хто інший) говорить російською під час агітаційних промов. Офіційно політик має право говорити тільки українькою - це норма, законодавчо закріплена, незважаючи на те, що так багато політиків її ігнорує.

      В цьому випадку Ющенко говорив із людиною, не гідною аж такої поваги, щоб заради неї переходити на її мову. Саме про це я й говорю. І я вважаю, що Порошенко і Червоненко не гідні того, щоб Ющенко переходив з ними на їхню мову. Російськомовні бабусі в Криму, які не розуміють української, бо більшовики створили всі умови , щоб зробити українську непотрібною, - гідні, а ці - ні.
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.08.17 | Yalovets

       Все у Ющенко з українською гаразд :)

       otar пише:

       > Тепер пояснюю, про що говорив я. Йшлося про приватну бесіду між Віктором Ющенком і агентом у цивільному, якого піймали в той час, коли той за Ющенком стежив.

       Так, і я теж мав на увазі саме цей випадок.

       > Навколо Ющенка було його оточення, люди, які 100% розуміють і знають українську. Сам мєнт - навряд чи з Криму, а навіть якщо звідти, то сумніваюсь, що він би не зрозумів запитання "Що я такого зробив?"

       Він на 100% саме з Криму, я впевниний в цьому після того, я бачив і чув те, що він та його колегі назнимали в Севастополі. Розмовляли чистою російською мовою, без українського акцента, і дуже добре обізнані з назвами місцевих барів і ресторанів.

       > Одначе В.А. дуже експресивно і, що характерно, природно звертався до цієї людини (упослідженої, останньої людини, шакала, білокінського пса, не гідного жодної поваги) - її, а не своєю мовою. Знаючи, що це показують на всю Україну.

       Якщо б Ви мешкали не в україномовному середовищі, то почули би який у Ющенко акцент. Пари його речень достатньо, щоб зрозумити, яка мова для нього рідна. Я навіть почав усміхатися, коли почув як Ющенко розмовляє російською :) Ні, помилок не було, но акцент... :)

       Тому не хвилюйтеся, будь ласка, все у Ющенко з українською гаразд. І все з його підтримкою української культури буде гаразд.

       Та й взагалі, вірно тут казав Свистович: зараз треба не прискіпуватися до дрібниць, а працювати на перемогу, бо при Януковиче напевно буде ще гірше, чим навіть зараз.
       згорнути/розгорнути гілку відповідей
       • 2004.08.17 | Ukrpatriot(patriot)

        При всій моїй повазі до російськомовного населення Криму

        я стверджую, що там одиниці розмовляють дійсно російською мовою. Спілкуються жахливою пародією на російську мову і я :) можливо трохи забагато сам себе хвалю, хоча живу у Львові, володію російською краще за середньостатистичного кримчанина.
        згорнути/розгорнути гілку відповідей
        • 2004.08.17 | fahid

         Re: При всій моїй повазі до російськомовного населення Криму

         Порівняно з київським суржиком кримський суржик то майже російська.
         А “чистою” мовою всюди володіють лише освічені люди.
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2004.08.18 | Ukrpatriot(patriot)

          Та ні

          fahid пише:
          > Порівняно з київським суржиком кримський суржик то майже російська.
          > А “чистою” мовою всюди володіють лише освічені люди.

          То далеко не чиста російська. Я жив в Росії 8 років і мені не потрібно пояснювати різницю між російською і кримською російською Тут просто йшлося про акцент Ющенка :)
        • 2004.08.17 | Тульский пряник

         Это действительно удивительно

         Что именно во Львове люди, говорящие по-русски, говорят на почти чистом языке, если не обращать внимания на иногда попадающиеся типично украинские конструкции. Но есть категория граждан (доїджаючих) :-), которые такое вытворяют с русским, говоря почти по слогам, что никакому суржику не достичь таких перлов. Правда и украинский у них особенный... ;-)
         згорнути/розгорнути гілку відповідей
         • 2004.08.18 | Ukrpatriot(patriot)

          Розмовляю російською професійно :)

          Тульский пряник пише:
          > Что именно во Львове люди, говорящие по-русски, говорят на почти чистом языке, если не обращать внимания на иногда попадающиеся типично украинские конструкции.

          Не використовуючи українських конструкцій, оскільки довелося навчатися у російській школі у Росії. А вчитель російської мови і літератури був хорошим педагогом.

          Но есть категория граждан (доїджаючих) :-), которые такое вытворяют с русским, говоря почти по слогам, что никакому суржику не достичь таких перлов. Правда и украинский у них особенный... ;-)

          Українська особлива, але це справи не стосується. Йшлося про акцент Ющенка :), який пів життя розмовляв російською, як і більшість його оточення. Так от. Цей акцент не дуже різниться від кримської російської.
      • 2004.08.17 | Бес Партийный

       Re: Сподіваюсь на ваше розуміння того, про що я говорю

       otar пише:
       >
       > Обізнаний

       Сомневаюсь.

       >
       > Вірніше - наполягають на своєму праві її не розуміти. Фразу "це не ви, випадково, загубили 10 гривень" зрозуміє 100% кримчан, а фразу "чи не знаходили ви 10 гривень?" - 10% :)

       Совершенно верно. Ведь 10 гривен нужно им. А слова Ющенко нужны ему. Поэтому он и должен обращаться "це не ви, випадково, загубили 10 гривень", чтобы его поняли и послушали. А если он у них будет просить 10 гривен, то эффект вопиющего в пустыне обеспечен. Вы этого хотите, ярый сторонник Ющенко?

       >
       > Тепер пояснюю, про що говорив я. Йшлося про приватну бесіду між Віктором Ющенком і агентом у цивільному

       Я так понял, что эта "приватна бесида" велась по телевидению?

       >
       > >агітація - це не мастурбація, тут потрібна взаємодія двох боків.

       Эт точно.

       >
       > В цьому випадку Ющенко говорив із людиною, не гідною аж такої поваги

       Большинство электората "не гидно поваги". То может с ними вообще не говорить?
      • 2004.08.17 | Shooter

       Отаре, не ображайтеся, але виглядає, що щодо мови у Вас ...

       ...так би мовити, комплекс "немісцевого". Наскільки я зрозумів з Ваших попередніх дописів, Ви не є етнічним українцем або є ним частково (доречі, я теж є етнічним українцем лише частково). Для таких людей часто цілком щире і позитивне намагання самоідентифікації себе з "титульною нацією", зі своїм народом веде до певного радикалізму. Доречі, ця риса є типовою для жидів - жиючи за межами своєї держави, вони мовно та, до певної міри, культурно дуже швидко асимілюються з місцевим населенням (залишаючись проте чітко вираженими "націоналістами" в релігії (частина) та "практичному менталітеті" (більшість)).

       Так от, цілком розуміючи джерела Вашого "мовного радикалізму", як і абсолютно погоджуючись з діагнозом, не можу не зауважити, що часом пропоноване Вами "лікування" може "не вилікувати хворого", а, швидше, його добити.

       З цієї точки зору спілкування Ющенка російською в Криму - правильне. Натомість, скажімо, ніхто не забороняє Вам спілкуватися в Україні лише українською (imho, я так завжди роблю), надавати перевагу "Дзеркалу Тиждня" перед "Зєркалом Нєдєлі" чи мати в bookmark'ах українську версію Ґлаврєда. :)

       Проте, пропагуючи "запрєтіть", Ви лише досягнете протилежного ефекту. Про те ще Ньютон в столітті так 16-му (?) писав. :)
      • 2004.08.17 | Михайло Свистович

       Re: Сподіваюсь на ваше розуміння того, про що я говорю

       otar пише:
       >
       > Вірніше - наполягають на своєму праві її не розуміти. Фразу "це не ви, випадково, загубили 10 гривень" зрозуміє 100% кримчан, а фразу "чи не знаходили ви 10 гривень?" - 10% :)

       Мораль. Хочете знайти свої 10 гривень (голоси) - перейдіть на російську :)

       >
       > Одначе В.А. дуже експресивно і, що характерно, природно звертався до цієї людини (упослідженої, останньої людини, шакала, білокінського пса, не гідного жодної поваги) - її, а не своєю мовою. Знаючи, що це показують на всю Україну.

       Дуже правильно Ющенко робив. Такі палкі шанувальники української, як Ви, і так за нього у переважній більшості проголосують, а от зашугані владою російськомовні побачать, що Ющенко - не бандерівець.

       >
       > В цьому випадку Ющенко говорив із людиною, не гідною аж такої поваги, щоб заради неї переходити на її мову. Саме про це я й говорю. І я вважаю, що Порошенко і Червоненко не гідні того, щоб Ющенко переходив з ними на їхню мову. Російськомовні бабусі в Криму, які не розуміють української, бо більшовики створили всі умови , щоб зробити українську непотрібною, - гідні, а ці - ні.

       Тут треба визначитись чого Ви хочете? Перемоги чи гідності у вічній опозиції?
    • 2004.08.17 | Ukrpatriot(patriot)

     Мені дивно, як це Вас до сих пір не затролили

     Про Віктра Андрійовича не можна так говорити. Він не робить помилок і єх саме тим щирим добрим українцем, який захищає інтереси всіх нас :) А мова.... То так дається взнаки довге перебування під впливом тих, кого зараз він критикує.
 • 2004.08.17 | Мертві Бджоли Загудуть

  От чому я припинив читати "Кореспондент"

  Це вже не вперше у них висвічується це повідомлення. Раніше я навіть кількараз писав до Кореспондента досить приязно, звертаючи увагу на цю проблему. Жодної відповіді від них не очікував, однак сподівався, що суттєва затримка з українською веб-сторінкою не повторюватиметься. Оскільки затримки продовжувалися час від часу, я зробив єдино логічну річ - припинив відвідувати веб-сайт Кореспонденту взагалі, будь-якою мовою. І тепер я отримую новини з інших джерел, інших веб-сайтів (хоча з численними помилками, як тут неодноразово скаржився Отар). Можливо, це тільки краплина в морі, але мій інтерес вони втратили.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.08.17 | Бес Партийный

   От чому мой папа не стал Академиком

   Он бросил читать научные книги на русском, а на украинском их еще не выдали.

   Ограничивать себя в информации по мовному признаку? На це немае часу.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.08.17 | Shooter

    Не тому

    Бес Партийный пише:
    > Он бросил читать научные книги на русском, а на украинском их еще не выдали.

    Англійської просто не знав. ;)
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.08.17 | Бес Партийный

     Вы слишком молодой, человек.

     Shooter пише:
     >
     > Англійської просто не знав. ;)

     Он знал не только английский, но и немецкий в совершенстве. Да вот в конце 60-х в СССР не так просто было достать нестоличному кандидату наук, пусть даже и перспективному, иностранную научную литературу. А интернета тогда еще не изобрели.
 • 2004.08.17 | Тульский пряник

  И правильно пишет!

  В этом можете винить не КорНет, а своих соплеменников, которые кроме бессвязного мычания типа: "За що і як я ненавиджу москалів" ничего в эфир в украинской версии не выдавали. Все более или менее интересные обсуждения происходили(-ят) на русскоязычной версии КорНета.
  Выбор сайтов это,безусловно, дело вкуса, но новости на КорНете появляются в разы быстрее, чем на Майдане и новости разноплановые, а не только - как и какие листовки стоит раздать, чтобы победить на выборах. В связи с тем, что украиоязычная версия не несла никакой иноформационной нагрузки и ваши соплеменники появлялись там с частотой раз в три месяца, изрядно ругаясь, её и убрали. Ничего удивительного.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.08.17 | Михайло Свистович

   Re: И правильно пишет!

   Тульский пряник пише:
   >
   > Выбор сайтов это,безусловно, дело вкуса, но новости на КорНете появляются в разы быстрее, чем на Майдане и новости разноплановые, а не только - как и какие листовки стоит раздать, чтобы победить на выборах.

   А ще фінансування обох сайтів порівняйте (різниця так разів у 100 буде на користь "Кореспондента") ;)
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.08.17 | Тульский пряник

    Re: Неужели Вы хотите сказать?

    Что Вы практически "энтузиасты-аматоры" и всё на Майдане держится на голой идее? А, как же с клавишей про "пожертвования" неужели никто "не тисне" ;-) ?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.08.17 | Михайло Свистович

     Re: Неужели Вы хотите сказать?

     Тульский пряник пише:
     > Что Вы практически "энтузиасты-аматоры" и всё на Майдане держится на голой идее?

     Саме так воно і є, на жаль.

     > А, как же с клавишей про "пожертвования" неужели никто "не тисне" ;-) ?

     На жаль, давно майже ніхто не тисне :( Ще рік тому тисли разів у 5 частіше.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.08.17 | Тульский пряник

      Вы меня растрогали.

      И если это действительно правда, то мне вас несколько жаль...
      Хотя, наверняка, сочувствия "идейного противника" вам до левой пятки.
      Не хочу вас обидеть, но у большинства украинцев есть один существенный недостаток - нет чувства локтя. Вместо того, чтобы в исторически решающий (для вас момент) объединиться, большинство почему-то продолжает выматывать друг друга на деталях, упуская главное. Самое неприятное, что такие моменты в украинской истории повторяются с "завидным" постоянством. Начиная со времён Дорошенка и Хмельницкого, через годы Бандеры и Мельника, до сегодняшнего дня. Увидим, что же будет в октябре. ;-)
      згорнути/розгорнути гілку відповідей
      • 2004.08.17 | Михайло Свистович

       Не плачте, ми вже звикли

       Тульский пряник пише:
       > И если это действительно правда, то мне вас несколько жаль...

       Не треба нас шкодувати. Краще допоможіть матеріально ;) Натисніть на кнопочку.

       > Хотя, наверняка, сочувствия "идейного противника" вам до левой пятки.

       Та ні, гідного противника я поважаю. От тільки не вірю словам ;)

       > Не хочу вас обидеть, но у большинства украинцев есть один существенный недостаток - нет чувства локтя.

       Це не тільки в українців.
 • 2004.08.17 | Мертві Бджоли Загудуть

  It is turning more junky, Ukrainin or not. KP is just vomit! (-)

 • 2004.08.17 | Patriot

  Re: От що пише "Кореспондент" http://wwww.korrespondent.net/

  ТО думаєш, його рук справа?
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.08.17 | Ukrpatriot(patriot)

   Знайшовся мій крадений нік

   який я мав ще три роки тому зареєстрованим. Потім чомусь мене не допускали до форуму і не висилали пасворда, коли я думав, що забув його. Тобто всіх відвідувачів Майдану прошу звернути увагу, що зараз під ніком Patriot пише інша особа, не та, що вела численні дискусії з Свистовичем. Зараз довелося реєструвати новий нік Ukrpatriot (patriot)/ Так це глюки системи чи адміна сайту. Просто цікаво.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.08.17 | Михайло Свистович

    Re: Знайшовся мій крадений нік

    Ukrpatriot(patriot) пише:
    > який я мав ще три роки тому зареєстрованим. Потім чомусь мене не допускали до форуму і не висилали пасворда, коли я думав, що забув його.

    Вам уже сто разів пояснювали, що ми не знаємо Ваших паролів. Як таке сталося - питання до Технаря. Але повірте, що нам немає часу спати, утримуючи на шару такий сайт, а не те що займатися подібними маніпуляціями.

    От нещодавно зникла вся моя електронна пошта, але я ж не розвиваю параною, що це - підступи ворогів. Система для хорошої роботи вимагає часу, часу у волонтерів мало.
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.08.18 | Ukrpatriot(patriot)

     З радістю допомпожу і попрацюю волонтером.

     Я параною не розвожу, а доводжу до відома, що Patriot, який з"явився, являється фальшивим і не представляє мою особисту думку. Я ж пишу під своїм новим ніком Ukrpatiot(patriot)/ Повідомлення було додано один раз для інформації. Констатую факт, що комусь дозволили ще раз зареєструвати той самий нік, що свідчить про те, що цілком можливе використання ніків відвідувачів "Майдану" для маніпуляцій, зловживань. Нічого особистого, прото констатація факту.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua