МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Партія регіонів формується за кримінальною ознакою?

08/17/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Заява голови Черкаської обласної організації партії “Яблуко” Сергія Одарича з приводу затримання за підозрою у отриманні хабара депутата Черкаської міської ради

Як вже відомо, 13 серпня прокуратура Черкаської області порушила кримінальну справу за фактом отримання хабара депутатом Черкаської міської ради. Слідство встановило, що депутат вимагав від черкаського підприємця 150 тисяч доларів за “вирішення” земельного питання і вже отримав частину “необхідної” суми. Також, як стало відомо, підозрюваний депутат входить до фракції Партії регіонів у Черкаській міській раді.

Це вже другий випадок із депутатами згаданої фракції у Черкасах. Проте два такі випадки з членами фракції Партії регіонів за останні кілька місяців у поєднанні із двічі судимим лідером партії змушують неабияк задуматись. Хто ж об’єднується у Партію регіонів?

Існують жіночі партії та організації — об’єднання за статевою ознакою. Існують різноманітні суто чоловічі клуби та спілки — об’єднання за інтересами та уподобаннями. Існують територіальні та національні об’єднання. Висновок напрошується мимоволі. Невже Партія регіонів формується за кримінальною ознакою?

У контексті цих подій не виглядає дивним, чому саме Партія регіонів так обурилася програмою кандидата у президенти, лідера партії “Яблуко” Михайла Бродського, вимагаючи зняти його з реєстрації. Найбільше оточенню Януковича дошкулив пункт про відновлення смертної кари для особливо тяжких злочинів. Тепер це очевидно — адже її із відновленням чисельність Партії регіонів ризикує скоротитися, принаймні, вдвічі! От чому партія криміналу настільки ревно узялася захищати “права і свободи громадян”!

Я звертаюся до тих порядних людей, які волею долі чи обставин опинилися у Партії регіонів —краще вже розпустити осередок самостійно. Не займайтеся політикою, бо так ви тільки сприяєте криміналу.

Голова Черкаської обласної організації
політичної партії “Яблуко”
Сергій Одарич

Відповіді

  • 2004.08.17 | Анатолій

    Re: Партія регіонів та СДПУ(обріз) кримінальні близнюки!(-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".