МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

UVMAID Баннери проти Януковича допоможе зробити його реклама.

08/17/2004 | Роман ShaRP
Сьогодні в наметі для збору підпісів за Ющенка побачив фото, зроблене в суперовому ракурсі - знак "проїзд заборонено" (АКА "цеглина" АКА "кирпич") на фоні "Тому що", і ще трохи нижче стрілка знаку "Об*їзд праворуч".

Люди в наметі сказали, що фото вони отримали з центрального штабу, і в них таке не одне (було ще одне, "Розпродаж 50%" під хамською мордЯкою, але то, як на мене, не таке сильне, як з цеглиною).

Якщо хтось з вас має доступ до штабів та/або сканеру - не оминайте. Кращої агітації я поки що ще не бачив ;).

Відповіді

 • 2004.08.17 | Бабай

  Я бачив. Тільки що поставив новину з Харкова. Див. на першій (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.08.17 | Роман ShaRP

   Ні, мені те більше сподобалося.

   Тому що там композиція природна, так би мовити.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.08.18 | Sardanapal

    Re: Ні, мені те більше сподобалося.

    Видел на прошлой неделе, пересечение Кловского узвозу и московской,
    щит "Их разыскивает милиция" и над ним биг-морда
 • 2004.08.18 | Чучхе

  Штампи проти Ющенка можна використовувати проти Тигіпка

  Поясню думку:

  Існує форма так званого "приниження через посаду" Ющенка - підкреслення "він банкір" (банкіри народом сприймаються швидше негативно), "він бухгалтер" (швидше іронічно). Даю зразки по матеріалам Темника

  1. По своим психологическим, волевым чертам характера, по грамотности, по порядочности, в конце концов, он – даже не главный бухгалтер, а просто кассир. Который привык подавать документы на подпись и выполнять резолюции. А мелочь недодавать

  2. о том, что пчеловода-бухгалтера будто бы собираются "физически ликвидировать", периодически заявляли несколько нардепов из "Нашей Украины"

  3. Ой, подозреваю я, что не "четыре" балла Виктор Андреевич получил по основам филологических знаний. А где-то "три с плюсом". Потом пожалели будущего бухгалтера сельские учителя и поставили в аттестат "четыре с минусом".

  4. экономическая программа "мессии" была написана в Госдепе США, где длительное время трудилась вторая жена Ющенко Катерина Чумаченко. Если это так, то особой разницы между политикой техасского ковбоя и недригайловского бухгалтера не будет

  5. І на закінчення дуже багатозначна фраза Корчинського Должность бухгалтера в "Братстве" давно занята более квалифицированным человеком

  Так от я думаю, що Тігіпко по суті своїй теж касир, бугалтер і банкір, що теж потрібно підкреслювати в пропагандивній роботі. Наприклад "В НУ вже є бугалтери більш професійні ніж Тигипко" чи "Чи можна голосувати за кандидата, чий штаб очолює молдаванин-касир"

  тощо
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.08.18 | Скептик

   Все б нічого, але Ющенко то "перша особа",

   А Тигіпко лише керівник штабу. Тобто, в Президенти то йде не він а Янукович. Ефект може бути такий самий, як від заяви, що: "У штабі Януковича також є бухгалтери..."

   P.S. Вибачаюсь за пустий пост.
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.08.18 | Чучхе

    Тігіпко часто з"являється на екранах

    він багато чого коментує від імени Януковича, тож думаю у масовій свідомості зв"язка "Янукович-Тігіпко" вже сформувалась. Настав час формувати зв"язку "Тігіпко-голімий бухгалтер".

    ПОРА "відкрити вогонь по штабам" (с) Мао Цзедун
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.08.18 | Скептик

     Цілити треба не у бров, а в глаз!

     Просто у Тигіпко краще виходить виступати. Януковича ж без "Фотошопу" и показувати страшно :-) Але, якщо зкомпрометувати Тигіпка, то знайдуть іншого, хто робитиме заяви. Бити треба по Януковичу, шукати заміну йому вже запізно :-) Якщо ж бити по Тигіпку, то виходячи з того, що він прислуга у рецидівіста.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua