МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ніхто не хоче сходити?

08/18/2004 | Чучхе
З сьогоднішніього анонсу УНІАН. Звертаю увагу, що "прємьєр-міністри" вжито у множині. Може скоро з"являться монети з портретами Ющенка? А Лазаренка - видного діяча держави? Отже, ще можна встигнути відвідати:

*Проводится аккредитация представителей СМИ на пресс-конференцию и представление сувенирной монеты серии “Премьер-министры Украины. Выдающиеся деятели государства”, посвященной Виктору Януковичу. Мероприятия состоятся 19 августа в 13-00 в Укринформе (ул. Б.Хмельницкого, 8/16). Телефоны: 228-81-96, 513-66-21, 254-07-57.

Іще одне - думаю, там й фуршет буде непоганий...

Відповіді

 • 2004.08.18 | Правник

  Зраджує почуття гумору. Це серйозно? (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.08.18 | Чучхе

   Україна гине, хіба комусь до жартів?

   Це самий реальний анонс УНІАНУ. Можете, врешті-решт туди потелефонувати, або й сходити завтра. Це біля м. Театральна. А те, що майже всі подібні презентації в Укрінформі супроводжуються пиятиками, я знаю з власного досвіду.

   Між іншим, для довідки - монети, зокрема й сувенірні може виготовляти тільки Нацбанк, тобто тут ми маємо ще одне пряме порушення закону. Але хіба то в перший раз? Уже Луганський патронний завод випускав монету навіть з написом "юбілейна гривня", то Нацбанк обмежився лише заявою, в якій попросив попросив так не робити
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.08.18 | Правник

    Не жарти шкодять Україні

    а найсерйозніша хуйня.

    Чучхе пише:
    > Це самий реальний анонс УНІАНУ. Можете, врешті-решт туди потелефонувати, або й сходити завтра. Це біля м. Театральна. А те, що майже всі подібні презентації в Укрінформі супроводжуються пиятиками, я знаю з власного досвіду.
    Угу, щас я туди пішов.

    > Між іншим, для довідки - монети, зокрема й сувенірні може виготовляти тільки Нацбанк, тобто тут ми маємо ще одне пряме порушення закону.
    З повідомлення незрозуміло, хто ваяє тую монету. Якщо не НБУ - порушення закону. Якщо НБУ - взагалі капєц і порушення закону. Слід очікувати наступним кроком його ("прємьєра") канонізацію УПЦ МП.

    М-дя, мешкавши у Донецьку, я думав, що подібні речі - локальна специфіка. А воно шагаєт по странє.
   • 2004.08.18 | SpokusXalepniy

    Украина уже это переживала.

    Чучхе пише:
    > Це самий реальний анонс УНІАНУ.
    > Між іншим, для довідки - монети, зокрема й сувенірні може виготовляти тільки Нацбанк, тобто тут ми маємо ще одне пряме порушення закону. Але хіба то в перший раз? Уже Луганський патронний завод випускав монету навіть з написом "юбілейна гривня", то Нацбанк обмежився лише заявою, в якій попросив попросив так не робити


    Мне так и непонятно - кто обеспечивает, если не Нацбанк, хождение этой монеты как покупательного средства. Или этой гривной расплачиваться нельзя, а только носить, как медаль?

    Например, батько Махно печатал деньги и на них ясно было написано как именно обеспечивается их хождение как покупательного средства. На деньгах была соответствующая надпись: "Обеспечивается головой того, кто отказывается их принимать".
    А как с этим у Янкуовича?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".