МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Довірену особу Чорновола побито працівниками ДПС

08/18/2004 | Юрій Шеляженко
АНДРІЙ ЧОРНОВІЛ ВІДВІДАВ У БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКІЙ МІСЬКІЙ ЛІКАРНІ СВОЮ ДОВІРЕНУ ОСОБУ, ПОБИТУ ПРАЦІВНИКАМИ МІСЦЕВОЇ ДПС

Сьогодні, 18 серпня, о 10:15 ранку кандидат на пост Президента України Андрій Чорновіл відвідав у Білгород-Дністровський міській лікарні Валерія Лунгу, свою довірену особу в загальнодержавному виборчому окрузі.

Напередодні Валерій Лунга був побитий працівниками місцевої Дорожно-патрульної служби. Після завданих йому ударів прикладом автомата по голові, він потрапив до лікарні з діагнозом струс мозку, а також із численними рваними ранами обличчя.

Як заявляє Андрій Чорновіл, цей прикрий інцидент, який стався з його довіреною особою, не має політичного підґрунтя. Це трапилося випадково, так як буває зі звичайними громадянами України через свавілля окремих представників силових структур, які спочатку б’ють прикладом по голові, а потім перевіряють документи.

Також Андрій Чорновіл заявив, що через цей інцидент він на деякий час залишається в Білгород-Дністровську і тимчасово припиняє заплановані зустрічі з виборцями в інших містах, для того, щоб з’ясувати всі подробиці інциденту та розібратися в ситуації.

Під час відвідування своєї довіреної особи, Андрій Чорновіл поспілкувався з персоналом та хворими Білгород-Дністровської міської лікарні, після чого зробив заяву для засобів масової інформації: «Я практично все своє життя пропрацював лікарем, і сьогодні в лікарні Білгород-Дністровська побачив те, що бачить чи не кожен мешканець України в своїй міській, районній та інших лікарнях. У мене немає сил і бажання черговий раз нагадувати про проблеми охорони здоров’я, але вони в мене є для того, щоб з’ясувати, хто наживається на такому стані вітчизняної медицини, коли робота наших лікарів перетворилась на щоденний героїзм».

Андрій Чорновіл закликав громадян України вклонитися нашим лікарям, які попри мізерну зарплатню та жалюгідні умови для роботи все-таки рятують життя людей, лікують своїх пацієнтів, виконуючи клятву Гіпократа.

Андрій Чорновіл наголосив, що сферу охорони здоров’я не потрібно реформувати, а потрібно покращувати її стан.

За повідомленням прес-служби А. Чорновола
a_chornovil@gala.net

Відповіді

 • 2004.08.18 | otar

  треба чорноволу когось порекомендувати...

  ... з числа студентів 1-2 курсу журналістики або української філології. Це ж треба - тричі по-різному помилитися у назві "Білгород-Дністровський" у такому короткому тексті. Цікаво, хто там сидить у цій "прес-службі" і після якого класу його вигнали зі школи.

  А мужика шкода, шкода...
 • 2004.08.18 | Тестер

  Re: Вони помилились. Треба було відлупцювати Андрія

  Прив"язавши до стовпа на центральній площі Білгорода-Дністровського.
  Спустити штани. І при всім народі - різок 25.
  Недовиховав батько, царство йому небесне :(


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".