МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Навіщо влада збирає підписи за Януковича всіма

08/18/2004 | _YZ_
правдивими і неправдими методами, як то: працівники ЖЕКів, на роботі і т.д?
2. Як вона з цього скористається?
3. І як цьому протистояти (як зараз, не підписуючи, так і потім, як почнуть підписи використовувати(і яким чином? - див п.2))?

Відповіді

 • 2004.08.18 | Freelander

  Re: Навіщо влада збирає підписи за Януковича всіма

  Після фальсифікації вони скажуть, що от дивіться, Янукович і підписів більше зібрав, і голосів більше отримав. Це в тому випадку, якщо Ющенко збере меншу кількість підписів.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.08.18 | Al

   Re: Навіщо влада збирає підписи за Януковича всіма

   На превеликий жаль, то є дуже небезпечна річ! І я не розумію, чому вся опозиція, а не тільки команда пана Ющенка не реагує на цей збір підписів, не роз'яснює всій Україні, що збір підписів, який впроваджується такими шаленими темпами, не є тільки збором підписів самим по собі, а є вже добре відпрацьованою в Донецькій області методою "рахування" "результатів голосування" по виборах. Донетчани, на відміну від мешканців інших областей, достеменно знають, що саме таким шляхом в Донецьку та області утворювалась Партія регіонів, потім саме таким шляхом підписувались "членами партії" так звані соціальні контракти про те, що люди обіцяють проголосувати за Партію регіонів, а остання, в свою чергу, обіцяла забезпечити людям "світле майбутнє". Далі - лише справа техніки. "Ну, послє етава мнє карта пашла і пашла!" (цитата зі старого дотепу про те, як Пєтька грав в "Очко" у відрядженні з англійськими джентльменами, які не дивляться в карти, а вірять партнеру на слово). Потім будь-які звернення до суду, народу, світової спільноти будуть, як то кажуть, в свинячий вереск. Бо мільони громадян вже "проголосували" за Януковича.
   Зараз можна помітити, що люди наївні спокійно ставляться до цього збору, навіть жартують над ним, не розуміючи, наскільки то серйозно!
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.08.18 | Freelander

    Так, на жаль, це так (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua