МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Команда Януковича втратила бійця

08/19/2004 | Скептик
У п’ятницю 13 серпня працівниками таємничої правоохоронної структури в Черкасах при отриманні хабара було затримано депутата міської ради, члена фракції „Регіони”, відомого у місті політика Ігоря Приходька. За оперативною версією, оприлюдненою обласною прокуратурою без вказування прізвища депутата, він вимагав у підприємців 150 000 доларів США за допомогу фракції при вирішенні питання, пов’язаного з виділенням землі в центрі міста. Підприємці вже сплатили минулого місяця $ 30 тис. й цього разу мали віддати ще $ 5000. Але, можливо, загальна сума їм видалася завеликою і вони звернулися “куди треба”.

Зараз Ігор Приходько перебуває під вартою, суд видав санкцію на його арешт. Наскільки відомо з неофіційних джерел, він дає свідчення щодо своїх спільників так, “що гай шумить”. Пояснити таку словоохотливість не важко, адже загрожує депутату від 8 до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Це вже другий випадок за останній час, коли на отриманні хабара ловлять депутата міськради. І знову це депутат, пов’язаний з фракцією „Регіони”, що є підрозділом однойменної партії, яку очолює нинішній „прємьєр-міністр”, кандидат у Президенти Віктор Янукович. Щоправда, голова обласного осередку “Регіонів”, заступник голови ОДА Анатолій Рибак зараз заявляє, що Ігорь Приходько не був членом партії та, офіційно, не належав до складу фракції. Але у Черкаській міськраді взагалі нема офіційно оформлених фракцій. А сам Ігор Приходько лише нещодавно залишив ряди НДП.

Фракція “Регіони” є найчисельнішою у Черкаській міськраді. Вона контролює ряд найважливіших комітетів ради, зокрема, з питань землі та земельних відносин. Ця фракція сформувалася близько року тому й з того часу від підприємців постійно лунають скарги, що отримати землю у місті без хабара, фактично, неможливо.

P. S. Регіональна опозиція отримала потужний аргумент в агітації проти Януковича. Можливо, це можна було б використати й у сусідніх областіх.

ВідповідіCopyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua