МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Міліція Сум встановила тотальне стеження за опозицією

08/20/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Начальник Сумського обласного виборчого штабу блоку „Наша Україна” Анатолій Єпіфанов заявляє, що правоохоронні органи стежать за діяльністю опозиційних сил.


„Правоохоронні органи Сумщини ведуть контроль за всією діяльністю опозиції, використовуючи зовнішнє стеження і прослуховування приміщень, а також телефонних розмов”, - сказав начальник обласного виборчого штабу блоку „Наша Україна”.


Також А.Єпіфанов заявив, що „чиниться сильний тиск на самих опозиціонерів, на їх рідних та контрольований ними бізнес. Про результати тиску доповідають кожні десять днів. В УВС створена спеціальна група, яка працює на цьому напрямі”.

За його словами, “саме влада має відношення до розповсюдження листівок з компроматом на представників місцевої опозиції”. На думку начальника обласного виборчого штабу блоку „Наша Україна”, “всі ці дії контролюються місцевою владою”.

„Сьогодні на Сумщині існують два штаби Віктора Януковича. Один, зовнішній, який контролює Сергій Тігіпко, керує керівник НДДУ „Охтирканафтогаз” Олексій Нестеренко, але основну роботу проводить інший, підпільний штаб, яким керує перший заступник губернатора Володимир Руденко.

Саме на цей штаб припадає основна частина роботи в регіонах. Голова Сумської обласної держадміністрації Володимир Щербань пообіцяв виграти для В.Януковича вибори на Сумщині і тепер робить все, щоб так і було”.

“Сумська опозиція заявляє, що готова протидіяти незаконним діям влади, зокрема, шляхом підготовки членів дільничних виборчих комісій. Але в цілому песимістично оцінює можливість проведення чесних виборів”, - вважає Єпіфанов.

УНІАН

У якості коментарів від М-І: схема з двома штабами Януковича, схоже, застосовується повсюди. Один з такої пари - "публічний", інший "прихований" та відповідає за незаконні силові дії та тиск на виборців (використання "адмінресурсу" )

Стосовно песимізму - сумській опозиції ми радимо вчитися у власних сумських студентів - вони знають рецепти як перемогти Щербаня та Ко.

Відповіді

  • 2004.08.20 | Анатолій

    -Та це вони не стежать, а охороняють...(ген-полкан. Білоконь).

    Тільки з цією охороною треба бути досить уважним. Бо не доведи боже заговорите з ментом, а в нього десь візьметься струс мозку.
    Анатолій


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua