МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Разводілово

08/21/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Вчора відбулися збори акціонерів ЗАТ "ФК Динамо Київ". На здибанці основні акціонери здійснили крок, спрямований на остаточне усунення народу (репрезентованого державою) від справ народного (за легендою) клубу.

Акціонерами клубу на сьогодні є:
Ігор Суркіс з клану Суркісів (20% акцій),
Валентин Згурський, персонаж з колишньої "чудової сімки" (12%),
Soccer Marketing International, ltd з Великої Британії (31%),
Hambley Trading Corporation з Віргінських островів (9%),
Pasific International Sport Clubs Limited (18%),
Держава в особі товариства "Динамо" (10%).

За наявною інформацією перші дві з трьох компаній-нерезидентів аж ніяк не є чужими до згаданого клану Суркісів (з примкнулим до них Медведчуком), а третя є структурою російського бізнесмена Костянтина Григоришина, чиї спільні горщики з Суркісами були гучно і бучно побиті.

Фокус, затверджений зборами акціонерів полягає у збільшенні статутного фонду з 1 млн.гривень до 173 млн.гривень шляхом додаткової емісії акцій, під час якої, за словами Суркіса, "всі співвласники клубу можуть докупити акції пропорційно до своєї частки. Якщо вони цього не зроблять (увага! - М-І.) то, природно, зменьшать розміри своїх пакетів". Тобто жодного шахрайства, тільки спритність рук. Очевидно, що "додаткові" акції не дозволять купити Григоришину і, що особливо сумно для українських вболівальників, їх не зможе (навіть якщо захоче) купити небагате товариство "Динамо" (тобто держава).
Отже, есдепеушна братія поспішає до виборів додерібаніти колишню гордість українського спорту.

З цього приводу Майдан-Інформ лаконічно зазначає: не факт, що це їм допоможе. М'яч вже встановлюється на точку пробиття пенальті.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua