МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Ющенко: "Разом - переможемо!"

08/21/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Віктор Ющенко звернувся до народу з привітанням до Дня Незалежності України.
В привітанні, зокрема, говориться:

"Ми, громадяни України, прагнемо змін. Ми хочемо, щоб час втрачених шансів відійшов у минуле. Ми знаємо – Україні потрібна нова влада, яка виведе її з глухого кута.
Проте нинішній режим не хоче визнати своє банкрутство. Влада знає, що вибори вона програє і бачить свій порятунок у сваволі, провокаціях і спробах залякати тих, хто їй протистоїть. Владна верхівка нав’язує державі політичну реформу, потрібну лише для того, щоб втриматися біля державного керма. Проте громадяни вже давно не вірять владі. Опір беззаконню досягає успіху. Режиму все важче приховувати свій страх і безсилля.
В Україні настає новий час – час відповідальності і патріотизму. В день виборів ми прийдемо на дільниці і проголосуємо лише так, як велить совість. Кожен голос буде полічений. Народ обере нову чесну владу і змусить визнати його вибір".

Повний текст читайте у рубриці "Статті" тут:
http://www.maidan.org.ua/static/mai/1093072439.html

Відповіді

 • 2004.08.21 | Максим’як

  Re: Ющенко: "Разом - переможемо!"

  Тимошенко назавала у ДТ Ющенка ліберальним радикалом, а себе більше лівою (власне, про що я завжди говорив, але зараз не про те) - звернення Ющенка є круто радикальне до влади.

  Коли вже Ющенко у зверненні називає нинішню владу режим Кучми-Медведчука-Януковича, то ця назва має всі шанси увійти до шкільних підручників.Звичайно, не раніше 2005 навчального року.

  Коли є режим, то за це комусь прийдеться таки відповідати після того, як Ющенко стане президентом. Якщо добавити сюди і сказане Ющенком, що великі сумнівно приватизовані об"єкти будуть реприватизовані, то картина в очах українського народу вимальовується інтригуюча.

  За це тільки варто вже голосувати за Ющенка, особливо тим, що ще вагаються.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua