МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Біг-морди уже в героїчних Сумах! Перша біля райвідділку міліції

08/22/2004 | Mult
біля автовокзалу. От падли. Знают жеж куди вішати. Як раз великий потік селян, які легенько на таке ведуться. Блін. Підкажіть безпечний метод як нашкодити!

Відповіді

 • 2004.08.22 | catko

  У Львові теж

  А в Києві на червонозоряному два дні ставили (новий стовп) вчора ввечері закінчили а сьогодні зранку під "тому що" зеленою фарбою наквацяно "Зек".
 • 2004.08.25 | ПОРА!

  Безпечний метод як нашкодити.

  Mult пише:
  > біля автовокзалу. От падли. Знают жеж куди вішати. Як раз великий потік селян, які легенько на таке ведуться. Блін. Підкажіть безпечний метод як нашкодити!

  Берете яйце, робите у ньому маленьку дірочку та випиваєте або висосуєте через нього пластмасовим шприцем (медичний шприц для такого затонкий) для кондитерських виробів, що продається у будь-якому супермаркеті, всю рідину. Цю рідину можна засмажити на пательні та з"їсти, з неї можна зробити омлет, в ній можна обсмажити рибу або м"ясо. В цю саму дірочку тим самим шприцем наливаєте фарбу (краще яскраво-червону). Дірочку заліплюєте пластиліном. Яйце протираєте вологою ганчіркою, щоб фарба не лишала слідів на руках.

  Як темрява впаде на плечі Сумам (або рано вранці), йдете до біг-морди й кидаєте у неї яйце, намагаючись поцілити в обличчя.

  Кинувши яйце, не слід тікати стрімголов. Якщо ви вважаєте, що всі перехожі і навіть міліціонери тільки те і роблять вночі, що звертають увагу чи не пошкодив хто біг-морду Януковича, то ви помиляєтесь. Так само навряд чи звернуть на це увагу водії машин, які проносяться повз вас. Дуже малоймовірно, що хтось з них різко загальмує та кинеться рятувати мундир двічі несудимого прємьєра.

  Але стояти й роздивлятись плоди своєї праці також не варто. Віддаляйтесь швидким кроком, ніби ви йдете додому спати, але не таким, щоб викликати підозру. Бажано перейти на другий бік дороги, або звернути в якийсь двір, з якого вийти на іншу вулицю. Вхдовж тієї самої вулиці, де стояв біг-морд, йти не варто. Бо саме там в разі чого вас шукатимуть пильні (а такі ще в нас є) правоохоронці.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua