МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Юля про реХВорму. Коротко і влучно.

08/23/2004 | Shooter
З ДТ

Я не буду оригінальною, якщо скажу, що конституційна реформа, справжня, глибока, системна, дуже потрібна Україні. Але вона має зводитися не до перекидання безконтрольної влади, мов гарячої картоплини, з одних рук в інші. Реформа має полягати у зміні порядку контролю над можновладцями і відповідальності влади перед суспільством. Чого немає у початково затвердженому проекті.

Відповіді

 • 2004.08.23 | SSB

  Кучмакам реальні зміни не потрібні.

  Юля вірно оцінює прагнення режиму утриматись і далі безпокарано грабувати Україну... Ви погляньте на цю краплену кадрову колоду, яку 13 років тосує система залишена нам у спадщину комуністами.Порівняйте хоча б тел. довідники Каб. Міну України з 1988 року і сучасний - там на 70% ті ж самі призвища... Загляньте в аналогічні довідники будь якої установи, областні та районні адміністрації, там те ж саме - ті ж брати Довгані, Білоконі і т.інше. Що вони зробили за 13 років крім того що за рахунок держави набили власні кишені? Це вони зараз за реформи? Їх завдання будь якими засобами посадити Дона на президенство. Ось така, вибачте, еволюція - Кравчук, Кучма, Янукович. Від комунізму до кучмізму! Після того як інтеллігентні комідеологи у рівних стартових умовах почали єднатися з криміналом, народ влучно окристив такий корумпований альянс - комунобандитизмом. Ти не для цього виборювала незалежність, Україно!

  Пора вже покласти край пануванню кумобандитському режиму кучмаків!
 • 2004.08.23 | Shooter

  І ще - на ту ж тему, від Філенка

  з ГР

  Я хочу сказати з приводу Конституційної реформи. Що не вона буде визначальною для конфігурації парламенту.. визначальним буде те, хто переможе на виборах.

  Я Вам, Дмитре, міг би гарантувати: якби, не дай боже, сталося, що якби переміг би представник влади, то Ви би були свідком того, як би пошматали ті закони і про пропорційні вибори, і багато інших, які приймали під торги, щоб залучити комуністів і соціалістів і їх голоси під реформу. Все буде відмотано, відкручено назад, і нічого з того не буде. Тому доленосним є не Конституційна реформа, доленосним є для України, для українського народу вибір людей на президентських виборах.

  Бо вони на сьогодні є визначальними в питанні, кому належить влада в цій державі. На жаль, не парламентські вибори. Першорядними парламентські вибори можуть стати тільки після перемоги демократичного кандидата.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua