МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Правоохоронці готують провокації в разі перемоги опозиції ?

08/23/2004 | Реєстрація ЦВК:
Генпрокуратура, СБУ і МВС попереджають про підготовку провокацій в разі перемоги опозиції на виборах.

Правоохоронні органи України виступили у неділю зі спільною суперечливою заявою, у якій наголосили на неприпустимості провокацій, що, за твердженням правоохоронців, вже тепер готуються в деяких штабах.

Як зазначається у спільній заяві Генпрокуратури, Служби безпеки та Міністерства внутрішніх справ України, переданій аґентству Інтерфакс, ідеться про "небезпечні провокаційні заходи з метою дестабілізації становища в країні, починаючи з Дня незалежності"
Генпрокуратурою, СБУ і МВС.

Одночасно автори заяви кажуть про свою налаштованість вдатися до провокацій в разі перемоги опозиції на виборах.

Заява трьох силових структур оприлюднена в той час, як в Україні урядові джерела поширюють припущення, що в разі перемоги на президентських виборах восени опозиційного кандидата, провладні незаконні збройні формування можуть зорганізувати масові збройні сутички з мирним та неозброєними громадянами України, з метою оголосити перемогу опозиції недійсною.

Деякі неідентифіковані особи кримінального походження висловлювали також думку про можливість повторення в Україні так званого "білоруського варіанту", коли внаслідок скоординованих Генпрокуратурою, СБУ і МВС виступів провладних ескадронів смерті, масового терору проти мирного населення самозванці ГКЧПісти захоплять владу в Україні всупереч вільному волевиявленню виборців на користь опозиції, як це було зроблено декілька років тому в Білорусі (останньому тоталітарному режимі Європи).

На думку багатьох виборців, в Україні вистачить цвяхів для провної
нейтралізації моторизованих ескадронів злочинців шляхом масового і безперервного висівання міні-їжаків на всіх під'їздних шляхах навколо локалізованих скупчень моторизованих ескадронів злочинців.

Відповіді

 • 2004.08.23 | Максим’як

  Re: Проблема режиму не у захопленні влади, а у її утриманні.

  А як вони можуть запобігти "провокаціям" опозиції?

  Організувати масові привентивні арешти керівників штабів Ющенка, і головного "провокатора" Ющенка?

  Безумовно, що сьогодні у штабах готується масовий вихід населення 31 жовтня під ЦВК. тут і паніка у режиму, бо хотів би подивитися, як Ківалов буде фальсифікувати результати, як кількасот тисяч громадян, образно кажучи, стоятимуть під ЦВК.

  Вибух і зіткнення неминуче. Але головний хід зробить Марчук, підтримає армією народ і Ющенка і знову збереже гарантоване місце при владі (ну куди Ющенко дінеться після такої підтримки? Змушений буде Марчукові знайти вагоме місце в уряді.) Кучма боїться чіпати Марчука, тільки йому догани роздає та звільнює Марчукових заступників (напевно надійних Марчукових людей).


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua