МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Заява "Сили народу" (/)

08/23/2004 | Sean
Спільна заява Генеральної прокуратури, Служби безпеки України та Міністерства внутрішніх справ, що, начебто, вони володіють інформацією про підготовку провокацій з боку опозиції, свідчить про одне – влада відверто розігрує сценарій протистояння на президентських виборах 2004 року.
Не сподіваючись на перемогу провладного кандидата Януковича у чесній боротьбі, влада вже сьогодні готує підґрунтя для провокацій і нагнітання атмосфери протистояння у суспільстві. Спільна заява силових відомств, численні провокації, затіяні представниками пропрезидентських партій, зокрема «Партією регіонів», СДПУ(о), братками Корчинського, іншими кишеньковими партіями під час мітингів народного кандидата Ющенка, фальшиві листівки проти Юлії Тимошенко, стеження за В.Ющенком та іншими представниками опозиції співробітників міліції, погрози фізичної розправи, брехлива телевізійна картинка на центральних каналах щодо дій опозиції – це окремі ланцюги єдиного плану дій влади з метою дестабілізації ситуації в Україні. Не наводячи жодного конкретного факту, правоохоронні органи звинувачують опозицію у всіх гріхах.

Не вірте їм! Якщо 24 серпня десь будуть силові зіткнення, знайте – це дії влади.

Спільна заява силовиків – це прояв слабкості влади, свідчення протизаконного використання правоохоронних органів у передвиборній боротьбі. Замість того, щоб захищати законні права громадян, ці органи остаточно перетворилися на силову «обслугу» єдиного кандидата від влади.

Коаліція «Сила народу» заявляє, що вона не допустить силових провокацій з боку влади і захистить народ України від збанкрутілого режиму. Якщо влада не спроможна забезпечити законність і правопорядок – це зробимо ми. Спроби фальсифікації результатів виборів не пройдуть. Мільйони наших прихильників забезпечать свої конституційні права на свідомий вибір.

Коаліція «Сила народу» ініціюватиме у парламенті звіт керівників силових структур щодо перебігу виборчих перегонів і втягування силовиків у кампанію. Ми вимагатимемо звіту керівництва Національної телекомпанії України, яке відверто поставило державне телебачення в умови служіння єдиному глядачу, а не народу.

Ми звертаємося до журналістів телеканалів «Інтер», «1+1», «УТ-1» з проханням усвідомити свою відповідальність за розв’язану інформаційну війну проти суспільства. Ми просимо вас згадати такі поняття, як журналістська етика, свобода слова, честь і гідність і дотримуватись їх у своїй професійній діяльності.

Коаліція «Сила народу» вимагає від Президента відправити у відставку керівників правоохоронних органів, які замість виконання своїх обов’язків по забезпеченню дотримання закону втягують правоохоронців у політичну боротьбу. Якщо цього не зробить Президент – ми поставимо питання про їх відставку у ВР.

www. yuschenko.com.ua

Відповіді

 • 2004.08.23 | пан Roller

  вона захистить народ України від збанкрутілого режиму.

  Sean пише:

  >
  > Коаліція «Сила народу» заявляє, що вона захистить народ України від збанкрутілого режиму.

  А вот этого не треба.

  Brgds
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.08.23 | Sardanapal

   Re: вона захистить народ України від збанкрутілого режиму.

   Одеваю портупею и тупею...
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.08.23 | пан Roller

    Бери шинель.Ходи дамой.

    Sardanapal пише:
    > Одеваю портупею и тупею...

    Бери шинель.
    Иди

    Brgds
 • 2004.08.23 | Navigator

  "выха-адила на берег Катюша" підтримати вогнем заградотряди

  "На высокий на берег "крутой" тепер крутої і кривої компанії імені замордованої "НТВ".
  Після того, як телевізія Росії перетворилась в суцільний заградотряд уряду, годі дивуватись, що щойно зачищена чекістами компанія НТВ ангельськими голосами анонсує нову програму Оксани Пушкіної "Женскіє історії" про Януковича.
  Ну про його орієнтацію ми і раніше здогадувались.
  Тяжке насліддя зони.
  Тепер узнаємо в подробицях.
  Надіюсь.
  Як і про Ющенка. Заградотрядівці в НТВ вкрай стурбовані провокаційною поведінкою Ющенка. Про що чесно попереджають тих, хто побіжить в його бік: "Будемо стріляти. Вже почали! Волєн зі капітулірен???"


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua