МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Столицю переносять у Донецьк!

08/23/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Сьогодні активісти і прихільники “Майдану” в різних точках Києва (Лук’янівка, Татарка, Лівий Берег) виявили у громадських місцях листівки від імені такого собі комітету «Столиця» за Київ місто-герой!». Вгорі скромний каштанчик, далі – текст листівки мовою оригіналу:

КИЕВЛЯНЕ!
Сегодня многие из Вас в той, или иной мере слышали о возможных планах перенесения столицы из нашего Киева в Донецк. Относясь к этому как к простым слухам, мы были уверены, что никто не будет переносить столицу ни в Донецк, ни в Харьков, ни во Львов.
Ведь Киев – это не только экономический, административный и финансовый центр Украины, это духовный корень нашего народа,
Это «мать городов русских».
Оказалось – нас обманывают:
Столицу собираются перенести из Киева в Донецк.
Для этого тайным распоряжением правительства создана комиссия.

ЗАЩИТИМ НАШ ГОРОД,
ЗАЩИТИМ НАШУ СТОЛИЦУ!


Комитет «Столица» ЗА КИЕВ – Город-герой!За стилем це все вельми схоже на наліпки від імені КМДА, які розповсюджувалися в Києві у липні – про те, що через Януковича відключають радіо «Шансон». Тому ми не дзвонили в уряд, щоб дізнатися їхню думку з цього приводу. : )

Cхоже, невідомі піарники вловили загальні настрої виборців і замість агітувати за Ющенка агітують проти Януковича. Правильна, ткскать, тактика.

Варто зазначити, що такі наліпки справді підтримають нелюбов киян до чинного прємьєра, бо Янукович уже дістав усіх своїми біг- і смол-мордами. На додачу до тієї агітації, якою обвішаний уже весь Київ, з’явилися нові шедеври дизайнерської думки – транспаранти з якимось негром і написом «Я. робот».


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua