МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Кампанія “ПОРА!” звернулася зі словом до правоохоронців

08/23/2004 | Майдан-ІНФОРМ
22 серпня під час тематичного професійно-художнього свята “Міліція України – незалежній Україні” громадянська кампанія "ПОРА!" звернулася зі словом до правоохоронців за допомогою листівки, яку гарненькі дівчата роздавали міліціонерам зранку у Парку відпочинку Дарницького району м. Києва “Позняки” та напередодні й під час концерту ансамблю пісні і танцю МВС України “Любіть Україну” на Співочому полі Печерського ландшафтного парку.

Також зранку біля співочого поля міліціонерам разом з листівкою роздавалися книжки про корупцію в Україні.

Ця роздача викликала великий зацікавлення в міліцейських колах, оскільки вже о 14.00-15.00 навіть ті міліціонери, які не брали участі у святі, а несли свою службу в інших районах міста, знали і про факт роздачі листівки, і про її зміст.

І, хоча деякі правоохоронці не дуже бажали брати листівку на очах у своїх колег та начальства, однак переважна більшість тих, з ким довелось поговорити “без сторонніх очей” поділяли те, що було написано у листівці.

http://kuchmizm.info/weblog/archives/000332.html#more

Відповіді

 • 2004.08.23 | Роман ShaRP

  А міністр Білоконь звернувся до всіх з іншим словом.

  На одній зі станцій метро побачив надруковане двостороннє привітання від Білоконя з Днем Незалежності.

  Точно не процитую, але приблизно сказано таке: "Завдяки зусиллям Президента Леоніда Даниловича Кучми ми на початку 21 сторіччя живемо у державі зі стабільною економікою та населенням майже 50 міліонів" (ще щось було про "європейську", але я не запам*ятав).

  Потім написано про те, що міліція у нас виконує закон "Про міліцію", нещадно бореться зі злочинністю, й т.д. і т.п.

  Одна біда - хто в усе це повірить?
 • 2004.08.23 | Dworkin

  Отличная идея!

  "Пора!" - молодцы! Я сам хотел предложить то же самое, но последнюю неделю почти не был в Интернете.

  Милицию, судей и прокуратуру (кроме отдельных одиозных персоналий) - нужно не клеймить, хулить и ругать, а напротив - хвалить, взывать к их чести и совести, и самое главное - склонять к ненарушению закона и противдействию (неподчинению) преступным приказам начальства (или хотя бы тихому саботажу).

  Даешь больше Джумелей и Василенко хороших и разных! ;)
 • 2004.08.24 | S.D.

  Молодцы. Просто молодцы! (-)Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua