МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

ЗВЕРНЕННЯ Андрія Чорновола до кожного свідомого виборця

08/23/2004 | Свідомий_невідомий
Національний рух в Україні – прогнив! Його нинішні представники займаються війною за дрібні політичні портфелі або співпрацюють з владою. В блоці “Наша Україна” вони об’єдналися з соратниками Лазаренко, з замішаними у бюджетних скандалах депутатами, з партіями капіталістів, разом з цим блоком вступали у політичні коаліції з комуністами. І цим об’єднанням поглумилися над національним рухом.
Пригадайте, як ціною власного життя та самозречення українські націоналісти пронесли ідею соборної України через все XX століття. Нехтуючи життєвими благами, спрямовуючи свої зусилля лише на боротьбу, вони здобули для нас Україну. Але, на жаль, сталася трагедія – зовсім інші люди вкрали гасла національної ідеї та почали використовувати їх виключно для досягнення своїх цілей – здобуття власного шикарного життя. Вони мають намір використовувати національну ідею для цього і в майбутньому.
Країні потрібне нове покоління людей, які за жодних обставин не поставлять власний добробут вище національних інтересів та не працюватимуть на інтереси інших держав. Країні потрібне нове покоління людей, які вважатимуть своєю місією службу соборній самостійній Україні.
Для того, щоб такі люди з’явилися, я ініціюю створення молодіжного руху. Це не буде політична партія – вони роз’єднують нас, в той час, коли ми маємо бути разом, об’єднанні навколо української національної ідеї.
Молодіжний рух буде повертати свідомість громадян України до національної ідеї. Його учасники підуть в різні партії, де пропагуватимуть національну ідею, завдяки чому вона стане панівною ідеологією на усіх рівнях державного управління. Тільки тоді Президентом України стане її патріот.
Ідею молодіжного руху я хочу реалізувати разом з вами. Поки що у цієї організації не має імені. Я чекаю на пропозиції щодо назви та змісту діяльності Молодіжного руху.

ЗНОВУ ЗА УКРАЇНУ!

Андрій ЧОРНОВІЛ


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".