МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

"Янукович! Не продавай Путину шматками Україну!"

08/23/2004 | vmo1
24 серпня 2004 року
МОЛОДІЖНІ ХРОНІКИ
ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНИЙ БЮЛЕТЕНЬ

"Янукович! Не продавай Путину шматками Україну!"

"Янукович! Не продавай Путину шматками Україну!" - під таким гаслом два десятка представників ВМО "Молодь - надія України" та Молодіжної партії України пікетували напередодні Дня Незалежності адміністрацію Президента України.
Гасла акції "ЄЕП - державна зрада!" та "Захистимо незалежність України від ЄЕПу!" мали були привернути увагу влади до ЇЇ ганебних домовленостей з Владимиром Путиним, за якими відбувається повзуча зрада національних інтересів держави.
Невелику кількість учасників акції організатори пояснили поганою погодою та вихідними днями, у які всі студенти - члени організації виїжджають додому у села. В той же час організатори мітингу "Захистимо незалежність України від ЄЕПу!" заявили: “їх чисельність не є визначальною”, навівши історичні приклади: молодих героїв Крут та сумських студентів.
Ратифікована Верховною Радою угода про Єдиний економічний простір у разі її реалізації, згідно засекречених від українського народу протоколів, передбачає створення наддержавного політичного органу, узгодження податкової та митної політики, введення єдиної валюти - рубля, що зараз у п’ять разів дешевший за гривню, втрату самостійності у зовнішньо - економічних відношеннях для України.
Голова ВМО "Молодь - надія України" Вадим Гладчук, прискорення антидержавницьких проросійських процесів головою нинішнього уряду пов’язує з президентськими виборами. "Не виключено, що з такими темпами проросійської інтеграції, вже у наступну річницю незалежності у святковому параді на Майдані Незалежності візьме і російська Кантемирівська дивізія" висловився у стилі чорного гумору лідер молодіжної організації.
Вадим Гладчук у гучномовець оголосив про намір об’єднання звернутися до парламентарів з вимогою про відставку нинішнього "антидержавницького уряду Віктора Януковича".


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua