МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

«Влада потрапила в цейтнот», – коротко і ясно сказав Ющенко

08/23/2004 | Максим’як
А чому мовчать маленькі політологи, які кричали, що не можна говорити про перемогу Ющенка, бо це приведе до бездіяльності його штабів. Я дурнішої логіки не знайшов, але вона тим не менше знаходила підтримку серед досвічених бійців із режимом :)
-------------
«Влада потрапила в цейтнот», – Віктор Ющенко
12:50, 23 серпня 2004 // "Прес-служба Віктора Ющенка"


«Я представляю політичну силу, яка є лідером народної підтримки. Як кандидат у Президенти я також сьогодні маю найбільшу підтримку. Тому для нас не є логічним відпрацьовувати якийсь силовий сценарій». Так сьогодні на прес-конференції у Дніпропетровську Віктор Ющенко прокоментував спільну заяву Генпрокуратури, СБУ та МВС.

«Силовий варіант відпрацьовується стороною влади, стороною, яка програє виборчі перегони», – вважає Ющенко. Він переконаний, що про невпевненість у своїх силах у провладній команді свідчить і збір підписів під примусом, і те, що й досі не відкрита кримінальна справа по факту несанкціонованого стеження за ним, і те, що ДАІ «досі не ставить питання водію КАМАза щодо порушення ним принаймні правил дорожнього руху». Кандидат у Президенти нагадав про жахливий випадок, який трапився на Житомирщині, коли батькові 5 дітей відмовили в наданні техніки для збирання врожаю лише тому, що він агітував за Ющенка і той у відчаї вчинив акт самоспалення. «Хіба це не силовий варіант з боку влади проти своїх громадян?», – підкреслив Ющенко. «Саме влада формує силовий варіант виборчої кампанії, бо це єдиний спосіб утриматися на цих перегонах».

Юлія Тимошенко, яка супроводжує Ющенка у поїздці по Дніпропетровщині, заявила, що «сьогодні силові структури очолюють ставленики кланів» і тому це не правоохоронці, а «дах» для всього того, що збирається зробити провладна команда на президентських виборах. Тимошенко переконана, що «сьогодні влада вже усвідомила – задумана фальсифікація не пройде, тому що ми накриємо спостерігачами кожну дільницю» і тому «превентивні заходи, про які вони говорять – це спроби силового варіанту, бо влада має сильні сумніви у власній перемозі». Успішний тур по східній Україні, вважає Тимошенко, довів, що «на Сході України Ющенко може мати не менший показник на виборах, ніж у Центрі». Це, на її думку, призвело в рядах влади до паніки і «заява силовиків – це банальна слабкість, до якої ми так і ставимося».

Ющенко також заявив, що ставка влади на фальсифікацію виборів є провальною. Він наголосив, що його команда вже розробила план громадського контролю за ходом виборів і тому будь-які фальсифікації з боку влади «не матимуть такого об’єму і характеру, щоб змінити кінцеві підсумки голосування».

«Влада потрапила у цейтнот. Будуть спроби фальсифікувати, створити силовий вплив, але все це – відголос бездарної влади, яка програє. Це агонія слабких політичних сил. Демократичний сценарій на виборах 2004 року вдасться», – переконаний Ющенко.

Відповіді

 • 2004.08.24 | SSB

  Re: «Влада потрапила в цейтнот», – коротко і ясно сказав Ющенко

  Чи знає шановні Максим'як, Гладчук -
  З ким говорити, де зареєструватися для участі у забезпеченні технічного контролю та нагляду за дотриманням справедливих виборів
  по Херсонській області(найкорумпованішій та керованій АР кучми).
  Довіри не маємо ні прозорим урнам ні керівник штабу Т. ?

  З повагою
  Сергій
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.08.24 | Максим’як

   Re: Адреса херсонського обл. пред. Ющенка

   Херсонського обласного представництва Блоку Ющенка знаходиться за адресою площа Свободи, 3

   Керівник Третьяков.

   Зараз там масовий терор влади проти прихильників Ющенка і підпал авта, розгром штабу, побиття.

   Хочете, можете - допомагайте.
 • 2004.08.24 | Обережний герой

  Організація ефективного громадського контролю - цінний досвід!

  і досі нечуваний в Україні. От би його зберегти на післявибори. Бо навіть після президентської перемоги у опозиції залишаться сильні та розлючені вороги, які матимуть фінансову перевагу, сильні позиції в Верховній Раді і місцевій владі. Все це потребуватиме громадського контролю. Та й за опозиціонерами варто приглядати, бо не такі вони вже й святі, якими зараз намагаються виглядати.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua