МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

“ПОРА!” – не передвиборчий проект

08/24/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Активіст Олександр у своїй промові наголосив, що досягнення мети “ПОРИ!” є дуже важким і водночас вирішальним для майбутнього України. Він нагадав присутнім, що в приміщенні Будинку вчителя вже проводилися величні заходи, цілі яких, на жаль, не були зреалізовані їх учасниками: зібрання Центральної Ради, заснування Громадського комітету опору “За Правду!” тощо. Олександр закликав активістів “ПОРИ!” припинити цю сумну традицію і впевнено перемогти кучмізм.

Активіст Володимир зупинився на важливості принципів кампанії “ПОРА!” – надпартійність, надідеологічність (активістом “ПОРИ!” може бути член партії та організації, однак ніхто не має права використовувати “ПОРУ!” для реклами своєї партії, організації та ідеології), відсутність будь-яких обмежень (окрім підтримки кучмізму) для участі в кампанії, відсутність формальних лідерів (кожен підготовлений активіст може виступати координатором у кожному конкретному випадку) та наголос на розширенні кола однаково підготовлених активістів, відмова від вживання власних прізвищ (окрім критичних випадків – затримання, загроза життю і здоров’ю тощо), щоб ніхто не міг використати свою участь в “ПОРІ!” для отримання будь-яких дивідендів

Активіст Михайло сказав, що “ПОРА!”, хоча і не є правонаступником “України без Кучми” та Комітету “За Правду!”, однак діє на тих самих засадах, від яких, на жаль, відмовилися політики, що розійшлися по різних таборах. Він зазначив, що в залі знаходиться багато лідерів організацій, кожен з яких відомий на своєму рівні, однак всі вони відмовилися від амбіцій і стали активістами “ПОРИ!” (при цьому зовсім необов’язково поривати зі своєю партією чи організацією) заради майбутнього України. Михайло повідомив, що “ПОРА!” – не передвиборчий проект, оскільки підтримує (чи не підтримує) не партії (організації, ідеології, кандидатів у президенти), а конкретні дії. Тому вона залишиться і після виборів, оскільки побудова громадянського суспільства в Україні не закінчується з поразкою кучмістів на виборах.

На форумі також виступили інші активісти, в тому числі й представники старшого покоління, які беруть участь в кампанії “ПОРА!”

Ведучий форуму активіст Олексій наголосив на такому базовому принципі кампанії, як ненасильництво. Кампанія “ПОРА!” ні за яких умов не використовуватиме насильницькі методи. Як продемонструвала газета “2000”, влада вже намагається прив’язати кампанію до насильництва, називаючи активістів “ПОРИ!” екстремістами та ін. Але, за словами Олексія, це означає, що влада боїться нас, боїться, щоб ми донесли до народу правду.

Фотографії тут http://kuchmizm.info/weblog/archives/000335.html#more

Відповіді

 • 2004.08.24 | rais

  Re: “ПОРА!” – не передвиборчий проект

  Нам на півдні не вистачає листівок ПОРА
  Одесщина, Миколаїв і особливо Херсонщина просять ще листівки.
  Тут їх так активно здирає холуйська адмінка
  Хлопці, давайте підвозьте, треба кліяти! Люди повинні бачити це
  на кожному кроці - "КУЧМІЗМ ЦЕ ЗЛОЧИН !"
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.08.24 | ПОРА!

   Re: “ПОРА!” – не передвиборчий проект

   rais пише:
   > Нам на півдні не вистачає листівок ПОРА
   > Одесщина, Миколаїв і особливо Херсонщина просять ще листівки.
   > Тут їх так активно здирає холуйська адмінка
   > Хлопці, давайте підвозьте, треба кліяти! Люди повинні бачити це
   > на кожному кроці - "КУЧМІЗМ ЦЕ ЗЛОЧИН !"

   І нам їх теж не вистачає. Точніше, не вистачає коштів, бо Сорос досі нічого не дав :) Тому пробуйте друкувати їх самі, не принтеракх, ксероксах. А якщо будуть, то до кого підвозити? Скиньте хоч якийсь контакт.
 • 2004.08.25 | пан Roller

  Re: це означає, що влада боїться нас,

  Майдан-ІНФОРМ пише:
  > Активіст Олександр >
  > Активіст Володимир >
  > Активіст Михайло > На форумі також виступили інші активісти, в тому числі й представники старшого покоління, які беруть участь в кампанії “ПОРА!”
  >
  > Але, за словами Олексія, це означає, що влада боїться нас, боїться, щоб ми донесли до народу правду.
  >
  > Кого нас, активистов Олександра, Володимира и Олексия?

  А где она Ваша правда? Чем она так страшна. Или ее не знаетнарод?

  Brgds
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.08.25 | ПОРА!

   Re: це означає, що влада боїться нас,

   пан Roller пише:
   >
   > А где она Ваша правда?

   На сайті http://kuchmizm.info


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua