МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Пора до змін. WWW.ZAKON.KS.UA

08/24/2004 | rais
Опозиція вірно оцінює прагнення режиму утриматись і далі безпокарано грабувати Україну... Ви погляньте на цю краплену кадрову колоду, яку 13 років тосує система, залишена нам у спадщину комуністами. Порівняйте хоча б телеф.довідники Каб.Міну України з 1988 року і сучасний - там на 70% ті ж самі призвища... Загляньте в аналогічні довідники будь якої установи, областні та районні адміністрації, там те ж саме - ті ж брати Довгані, Щербані, Білоконі і т.інше. Що вони зробили за 13 років крім того що за рахунок держави набили власні кишені? Начипляли собі зірок? Це вони зараз за реформи? Це їм потрібні реальні зміни в Україні? Їх мета будь якими засобами посадити Дона на президенство. І все це заради збереження стабільності - стабільності подальшого утримання своїх "завоєваній". Ось така, вибачте, еволюція - Кравчук, Кучма, Янукович. Від комунізму до кучмізму! Після того як інтеллігентні комідеологи у рівних стартових умовах почали єднатися з криміналом, народ влучно окристив такий корумпований альянс - комунобандитизмом. Ти для цього виборювала незалежність, Україно? Подивись на ці плакати з Януковичем - тому що - "Кому що!". Ти не забула, Україно, аналогічні запрошення над брамами фашистських таборів? Куди тебе запрошують в черговий раз? Ти бажаєшб жити в таборі? Ні ! ПОРА сказати НІ! Пора вже покласти край пануванню кумобандитському режиму кучмаків!
Українці Світу, підтримайте свою Батьківщину на її шляху до справжньої незалежності!

Щоденний заСУД і поКАРАння комунобандитському режиму кучмаків!
Неминучо, смертельний засуд душманові Кучмі і його кучмистам
Unvermeidlich, die Todestrafe fuer den Unterdruecker Leonid Kutschma und seinen Кutschmisten
Unavoidably, the death penalty for the oppressor Leonid Kuchma and its Kuchmists

Відповіді

 • 2004.08.25 | SSB

  Re: Пора до змін. WWW.ZAKON.KS.UA

  Коли Єльцин, вилізши на БТР чи як там було, оголосив КПРС поза законом, а ГКЧП злочинцями, у нас комуняки-депутати з переляку, що Україна, залишившись в складі СРСР теж піде демократичним шляхом, поспіхом проголосували за незалежність. А згадайте, що було до того. Як травили Чорновола, Хмару, Скорик, Яворівського та ін. за заклики до свободи та демократії ? Як тодішні комуністи-спікери, а нині вони державні та партійні функціонери, вже послідовні прибічники демократичного розвитку, блокували розгляд питань про суверенітет України ? Але недовго музика грала. Ті ж комуняки згвалтували нашу свободу, пограбували народ і встановили ще страшнішу диктатуру. Ми знову боїмося говорити вголос про наші біди. Україна, де 100% грамотність народу, де в кожному місті по три університети і безліч інших навчальних закладів продукує нове покоління баранів з дипломами. В якому місті України плідно працює студентський комітет по боротьбі з корупцією серед викладачів ? Не знаю таких. А чому не працюють ? Тому, що більшість студентів воліють сидіти в барах та цмулити пиво, як до того закликає реклама, а не вчитись. Матері та батьки, продаючи своє здоров"я по закордонах, платять страшенні гроші на хабарі щоб поступити чаду у ВУЗ та потім за нікчемну освіту. Що це за освіта ? Ніхто не бере на роботу випускників провінційних т.з. університетів, бо знають що вони дуби і знають, що не вчились, а за екзамен платили 50 баксів. Так до чого я веду. Шановні студенти ! Чи варто вам триматись того університету, щоб здобути диплом, який можна використовувати хіба, що як підставку під кухоль пива. Позвоніть до мами в Італію і скажіть, що поверталася, а самі візьміть в руки інструменти і навчіться мурувати, штукатурити, ремонтувати квартири, автомашини, дороги, пекти хліб, смачно готувати, шити одяг, а увечері ходіть не до бару, а на курси по підготовці потрібних людям спеціалістів, бо зараз наплодилося тьма неграмотних юристів та економістів, а відремонтувати квартиру чи автомашину черга на два-три місяці. До хорошого майстра на "кривій козі не під"їдеш". А він самоучка. Навіщо вам така вища освіта, якщо на неї немає попиту ? Розберіться в ситуації, чому в інших країнах молодь політично активна, а в Украіні панує пофігізм. Все одно про щось говорите, коли все-таки п"єте те кляте пиво. Може в вашій "консерваторії" треба щось поправляти, може пора почати задумуватися про майбутнє, а не лише, заливши беньки пивом, тупо дивитись в телевізор та на рекламу ?
 • 2004.08.25 | rais

  З Я напрягу нема.

  Хто пам'ятає, феноменом совка був той факт, що брехливому TV вже з часів Брежнєва довіри не було. Людии лише посміхалися тому що лунало з екранів. А оскільки з того часу інформ простір так і залишився підконтрольним комбандитам та й керівники наші з того ж самого Льончиного краю, то особливих новин ми не чекаємо звідти... Я про розумних людей.

  Тому все що гнуть з екранів УТ за Януковича, за досягнення кучмаків у останні роки, за нестриманий зріст чувуну на душу населення і т. інше - люди сприймають стримано і ПРАВИЛЬНО. Дурних все менше. І лише бажаючи підгодуватися пріють у штабах Я.

  І хоча з яйцями тут напрягу нема, листівки "ПОРА" везти до Одеси та Херсону треба!


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua