МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Про паради: я дуже не люблю узагальнень.

08/25/2004 | Koala
Колись Лавринович стверджував по телевізору, що у більшості європейських країн глава держави обирається парламентом. Ну так от, у Європі дуже багато монархій - більше, ніж будь-яких інших форм правління (але менше, ніж усіх інших разом). Тому більшість обраних голів держав там не набирається.

М-І повідомив, що в ЖОДНІЙ з країн ЄС свято Незалежності не святкується військовим парадом. Тому прошу, якщо хтось ознайомлений з цим краще мене, розповісти:
1. В яких країнах ЄС є таке свято, як День Незалежності (я підозрюю, що в більшості країн ЄС цього свята нема, як наприклад у Франції чи в Німеччині. Вони просто не були залежними)?
2. В яких країнах ЄС, де є таке свято, як День Незалежності, на ньому не проводяться військові паради?

Дякую.

Відповіді

 • 2004.08.25 | Ukrpatriot(patriot)

  Здається в Іспанії

  Там навіть колись німецькі танки в оренду брали. Колись читав. Правда не знаю чи вдастся зараз знайти.
 • 2004.08.25 | Shooter

  Методологічний підхід

  Якщо хтось щось стверджує, а Ви вважаєте це за хибне - Ви повинні довести, що твердження хибне.
  В даному випадку - мусите навести хоча би один приклад того, як День Незалежности/подібне свято святкується в певній країні ЄС "з допомогою" військового параду.

  Протилежні приклади (в підтвердження слів Майдану) - День Незалежності чи йому "адекватне" свято (скажімо, день виникнення республіки етс.) святкують в багатьох ЄС країнах. Наприклад, в Чехії, Польщі, Словаччині, Франції. Без військового параду. На Заході і в Центрі військові паради взагалі - велика рідкість. То тільки в нас, маючи голу сраку, люблять "показати": ну і шо шо дурний - зате всім пізд*лєй можу навішати.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.08.25 | Ukrpatriot(patriot)

   І ще в США люблять те саме :)

   тобто паради. А про іспанію мені розповідав один офіцер німецького Бундесверу, коли був там на екскурсії. Взагалі пора армію і міліцію розпустити, як пропонує Ржавський, щоб не дай Боже нікому не показувати свою мілітаристичну суть. І ніки поміняти, ті що мають стосунок до зброї :)
  • 2004.08.25 | Koala

   Re: Методологічний підхід

   Shooter пише:
   > Якщо хтось щось стверджує, а Ви вважаєте це за хибне - Ви повинні довести, що твердження хибне.
   > В даному випадку - мусите навести хоча би один приклад того, як День Незалежности/подібне свято святкується в певній країні ЄС "з допомогою" військового параду.
   Я не стверджую, що твердження хибне. Я лише цікавлюся. А сумніви - це лише сумніви.

   > Протилежні приклади (в підтвердження слів Майдану) - День Незалежності чи йому "адекватне" свято (скажімо, день виникнення республіки етс.) святкують в багатьох ЄС країнах. Наприклад, в Чехії, Польщі, Словаччині, Франції. Без військового параду. На Заході і в Центрі військові паради взагалі - велика рідкість. То тільки в нас, маючи голу сраку, люблять "показати": ну і шо шо дурний - зате всім пізд*лєй можу навішати.
   У Франції на День штурму Бастілії роки зо 2 тому на якомусь з європейських каналів, що їх тоді транслювала Воля, показували військовий парад. На трибуні стояв Ширак. Можливо, я щось не зрозумів (я французької не знаю), але мені здалося...

   Точніше:
   http://www.francetour.ru/national-dates.htm
  • 2004.08.26 | Yalovets

   Франція - день Бастілії

   День взятия Бастилии, 14 июля

   14 июля на улицах Парижа всегда весело, многолюдно и шумно, страна отмечает свой великий национальный праздник. Несмотря на несколько скромную официальную программу торжеств, по всему городу - в дискотеках, барах, ночных клубах, в домах и просто на улицах - проходят непрекращающиеся вечеринки. Сейчас на месте Бастилии (в которой было всего 7 заключенных, когда ее брали) - большой транспортный круг-развязка с Колонной Бастилии в центре. Резонно начать празднование отсюда. Официальная программа празднования предусматривает серию балов: балы пожарных, Большой Бал, который происходит 13 июля в саду Тюильри. В сам день Бастилии проходит торжественный военный парад на Елисейских Полях. Парад начинается в 10 часов утра с Этуаль и двинется в сторону Лувра, принимает его президент Франции. На площади Конкорд напротив Триумфальной Арки воздвигнуты специальные места для зрителей. Финалом праздника становится большой салют и фейерверк у Эйфелевой башни на Марсовых Полях. Это пиротехническое шоу начинается обычно в 10 часов вечера.

   Сайт праздника: http://www.premier-ministre.gouv.fr/en/p.cfm?ref=6769   Джерело: http://www.francetour.ru/national-dates.htm
  • 2004.08.26 | Koala

   Re: Методологічний підхід

   Щодо Естонії:

   Празднование годовщины Эстонской Республики и приуроченный к нему _военный парад_ на площади Вабадузе...

   ---
   http://www.moles.ee/04/Feb/12/4-1.php
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.08.27 | Koala

    В Європі 6 країн святкують Незалежність(-)

    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.08.27 | Ukrpatriot(patriot)

     Він вирішив відмовитися від свого ніка в знак протесту

     ...проти мілітаристичної суті Європи. А всі, хто нагадує про "Стрілецьке" чи то пак "шутерське" минуле, розвішує ярлики. Ця ганебна сторінка перебування Шутера на майдані і його необачні слова щодо демократичної немілітаристичної Європи мають зникнути в аналах історії :) Переважно так і прцює опозиція Ющенка. Ляпнути, а потім мовчати.
     згорнути/розгорнути гілку відповідей
     • 2004.08.27 | fahid

      Re: Він вирішив відмовитися від свого ніка в знак протесту

      Ukrpatriot(patriot) пише:
      > Переважно так і прцює опозиція Ющенка. Ляпнути, а потім мовчати.

      Працюйте краще, якщо вмієте.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua