МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Гавриш зовсім хворий...

08/25/2004 | 123
Виборці не дізнаються про судимості Януковича

www.ПРАВДА.com.ua, 25.08.2004, 11:22

Кандидат у президенти Віктор Янукович не збирається виконувати вимоги конкурента Віктора Ющенка і вносити до автобіографії, поданої до Центральної виборчої комісії, додаткові відомості про колишні судимості.

Представник Януковича у ЦВК Степан Гавриш в інтерв'ю "Німецькій хвилі" назвав такі вимоги провокативними та незаконними.

За його словами, Янукович не є судимою людиною, адже колишні вироки скасовані. Тому, вважає Гавриш, попри прагнення опонентів дискусія щодо доповнення біографії кандидата від влади відомостями про його ув'язнення не відбудеться.

Крім того, Гавриш нагадав, що під час затвердження Януковича прем'єром той не приховував свого минулого перед парламентом, і це не завадило "Нашій Україні" проголосувати "за".
----------

Яка це "Наша Україна" проголосувала "за"?

Вони так звикли брехати, що вже й самі вірять своїй віртуальній реальності?

Довідка для Гавриша: НУ не голосувала за призначення Януковича, "за" зі всієї фракції проголосував лише один -- Омульченко-молодший, який сьогодні взагалі не входить до НУ.

Відповіді

  • 2004.08.25 | 123

    До речі, до уваги УП, яка, свідомо чи ні, поширює наглу брехню

    Ви б додали у текст вашої новини редакційний коментар (як додали коментар щодо позиції Ющенка з цього питання), який би прояснив, з лінком на сайт ВР з результатами голосування, якими насправді були результати цього голосування. А то вийшло так, що Ви пошиоюєте серед своїх читачів брехню Гавриша.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua