МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Програми 5-го каналу в Кіровограді більше не транслюються.

08/25/2004 | Майдан-ІНФОРМ
В ніч на наділлю невідомими злочинцями було вирізане і пошкоджено антенно-фідерне обладнання ( антена, кабель, муфта) телекомпанії” TV- Стимул”, що базувалося на даху готелю „Турист” .

Мешканці м. Кіровограда та прилеглих районів, втратили можливість спостерігати за програмами 5-го каналу, інформаційного партнера ТРК” TV- Стимул”.
Враховуючи те, що злочин було скоєно” із знанням справи”, на те, що готель „Турист” знаходиться під цілодобовою охороною, абсолютно зрозуміло, що це не звичайне хуліганство „збирачів металу”, а цілеспрямована акція на припинення функціонування ТРК” TV- Стимул” та 5-го каналу – каналу чесних новин у м. Кіровограді. На місці злочину виявлено пили, сокира і інші інструменти злочину і відсутність 4 метрів антенно-фідерного кабелю.

Директор ТРК” TV- Стимул” О.Горбань терміново проінформував правоохоронні органи, міжнародних спостерігачів, що працюють в Україні, представники ООН з прав людини в Україні, народних депутатів України проте, що трапилось.

Збитки телекомпанії з урахуванням витрат від рекламної діяльності складають орієнтовно на сьогодні понад 100 тис.грн.

На даний час правоохоронні органи і прокуратура не проявили ніяких конкретних дій пов’язаних з виявленням і затриманням зловмисників.


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua