МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Дебати: Зінченко vs Тіггі-поп

08/25/2004 | Sean

Відповіді

 • 2004.08.25 | fat mama

  Бачив я ці дебати . Зінченко не вразив абсолютно

  На вихідних був в Одесі у короткій відпустці, далеко від Інтернету і щодденної політичної "дози", тому з величезною цікавістю почав дивитися дебати між Зінченком і Тигипком на 5 каналі. Ну, думаю, нарешті представники двох ворожих таборів зустрінуться віч на віч. Нарешті таємна зброя Ющенка - Зінченко - вистрілить і покаже на що здатен. Тим більше, що з Тигипком я б сам із задоволенням подискутував би - вже стільки всього запитати в нього хочеться. Настрій псувало лише усвідомлення того, що зустрінуться два комсомольці, два колишні представники одного і того ж середовища, яких до останнього недалекого минулого майже нічого (принаймні, видимого у політичному сенсі)не відокремлювало.

  Але мій запал Зінченко дуже швидко розчарував. Він помітно програвав на фоні Тигипка - той і розмовляв чіткіше, і логіка в його словах прослідковувалася. Зінченко навпаки - постійно збивався, плутався, губив нитку розмови, таке враження, що до ефіру абсолютно не готувався. Тигипко при цьому нічого нового не сказав, в основоному завчено повторював штампи-реакції на відомі закиди в бік влади, але робив це доволі професійно. Та й з українською мовою - іронічно, якщо враховувати його молдовське минуле - у Тигипка набагато краще, ніж у Зінченка. Взагалі, не виключаю, що Зінченко саме тому так блідо і виглядав, що вільно українською йому спілкуватися проблематично.

  Порадував лише ведучий Скрипін - відчувалося, що він справжній господар в студії. Він і темою володів краще за Зінченка, і гостріші запитання ставив Тигипку, і говорив в "тему" набагато влучніше. З сумом подумалося, що б з Зінченком на тому ж колись рідному Інтері зробили, якби ведучий був не на його боці.

  А взагалі, підсумкове враження - просто неприйнятно так тупо просирати рідкісні ефірні можливості. Якого милого було 5 хвилин розповідати про те, що в Німеччині, бачте, Центральний Банк не в столиці. Оце так закид Тигипку і аргумент на користь Ющенка. Важко просто не бачити, наскільки такі подарунки від опозиції тішать бандюковичів. Рейтингу Хаму цей ефір, звичайно, не додав, але вкотре поставив питання про оточення Ющенка і розум в його команді.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.08.25 | пан Roller

   Re: питання про оточення Ющенка і розум в його команді.

   fat mama пише:
   але вкотре поставив питання про оточення Ющенка і розум в його команді.

   Не могли бы вы детfльнее осветить этот тезис. Слышу я его уже не впервый раз. И , что интересно с уст прихильникив Ющенко.

   Складывается такое враження, что во всех бедах проклонники Ющенко готовы винить его команду. Причем,в случае с побитием водия под команду Ющенко причисляют и держструктуры Кучмы.

   От последних интервью Ющенко и Тимошенко, мне становится прикло.

   Тимошенко говорит об очередных иллюзиях, похоже она сама не верит в то что говорит.

   Востание, возвание, "армия Трясогузки", Ющенко льет бруд на Януковича, выхваляет себя до неприличия, явно загибает, и что самое плохое, делает это в иностранных СМИ, нанося ясный вред не только имиджу Украины, но ростущему духу украинского самосознания.

   Неужели во всем виновата глупая команда Ющенко, не тот комсомолец пошел, Бальзаковского типа?

   Brgds
   згорнути/розгорнути гілку відповідей
   • 2004.08.25 | fat mama

    Не думаю що Ющенко винен у тому, що Зінченко не вміє розмовляти

    У цьому винен сам Зінчеко. Бо не читав книжок, не вчив української мови, не брав курси риторики, не готувався до дебатів з Тигипком, і т.д. А також винен той у штабі, хто прийняв рішення послати Зінченка на дебати на 5 канал. Не виключаю, що сам Зінченко і прийняв це рішення, тому, можливо, він винен двічі:)

    Звичайно, що якщо Ющенко в курсі, що з Зінченка дебатант як з Януковича олімпієць, то тоді вина лягає і на нього. Хоча, в принципі, призначаючи його на посаду нач. штабу, не важко було передбачити, що доведеться багато виступати по ТВ. Тому, якщо знати, що Зінченко експромтом говорить погано, треба було елементарно підготуватися. Тим більше, що це елементарно робится і є не одна ефективна методика. А оскільки не підготували - то знову питання до тих людей, які організовують роботу штабу.

    Чи ви хотіли, щоб Ющенко за дві години до ефіру дзвонив Зінченку і питався чи той готується і вже склав перелік "гострих" запитань Тигипку?
    згорнути/розгорнути гілку відповідей
    • 2004.08.26 | пан Roller

     Re: Ющенко не винен ни в чем. Вам это нравится?

     fat mama пише:

     >
     > Чи ви хотіли, щоб Ющенко за дві години до ефіру дзвонив Зінченку і питався чи той готується і вже склав перелік "гострих" запитань Тигипку?

     Видите ли, вопрос не состоял в том, что бы хотел я.
     Вы сами утверждали, "але вкотре поставив питання про оточення Ющенка і розум в його команді".

     Из вашего овтета выходит, что все отточення Ющенко - это Зинченко.
     Но, я не думаю что это так. Если бы это было так, то означало бы, что Ющенко кинул всю свою разношерстную команду НУ.

     Кстати, для таких утверждений, какие вы делаете, об ее интеллектуальном потенциале, формально нет никаких оснований.
     Поскольку все, и в основном, они молчат.

     Можно было бы даже заметить, что произошла некая смена команды, а в блоке НУ идет ломка.

     Скажимо, мы ни чего не слышим от Костенко. А ведь он вроде как в фаворе национального движения.

     Сведя , а вернее уведя выборную компанию к выбору из двух, политтехнологи уж не знаю чьи , скорее России добились главной цели.
     Они добились того, что национал патриоты выведены из расклада,из списка, их вроде как и нет вообще.Формально так и выглядит.

     И єто главное достижение выборной идеологии.

     Выглядит, тому что национал патриотитическому движения поставлена альтернатива, Ющенко, ну плюс Тимошенко.

     Воззвания Тимошенко к восстанию, это выглядит неким фарсом. Поскольку ее участие чисто связано с коммуняками и социалистами. Да и сама она говорит, что левеет.

     Попытка Пизденека прихватизировать НУ как бренд для позиционирования себя как наступной кандидатуры после отхода Ющенко на покой, свидетельствует о том, что в самом блоке существуют серьезные проблемы и противоречия. Как проголосует блок по конституционой реформе сегодня никто не скажет. Вернее проголосует как скажут, но уже не Ющенко.

     Проблема которые ставят ваш вопрос , а на кого же оприрается Ющенко.
     Сегодня видно лишь одно треба спрашивать ни на кого, а на чьи.
     На деньги Жвании, замеченого в связях с Березовским, на деньги США, их технологию.

     Видимо на тех, кого вы и называете окружением. Но это новое окружение.

     К примеру, сейчас много смакуется вопрос о бигбордах Януковича. Но решение о бигбордах Ющенко было принято Зинченко, об этом он сам сообщает в своем интервью.

     Следовало бы спросить, умное это решение , или нет?
     Как думаете ВЫ?

     Дело не в том, что у Ющенко нет денег на бигборды. Нет, в прошлой компани он фигурировал на тех же местах где в нынешней выставлен Янукович. И все было шито крыто. И никто не говорил о яйцах Ющенко.

     Сегодня окружение Ющенко дошло до такого маразма. До неприличия я бы сказал. Возможно, и не оно виновато, и вовсе это не вина Ющенко. Но и не заслуга.

     Обращает на себя внимание другое. То что допускает команда Ющенкото не допустимо для команды Януковича.

     Скажимо, над бигбордом Януковича по трассе скоростного трамвая на шестнадцатиэтажке, огромными буквами в триэтажа с обеих сторон дома выведено НАУ.Покоже это даже не краска, а металоконструкция. такое позволялось в СССР только в Баку по отношению к тов. Брежневу, на кануне его смерти. У нас любят пышно похоронить.

     Превращать дома в бигборды? И ведь надпись висит давно, больше года,задолго до выборов.

     И она якобы отвечает высокому эстетическому вкусу киевлян.

     Раскройте свои глаза.Вам это нравится?

     Ерунда. Просто всем на все наплевать.

     И по хорошему треба было бы вздрючить в законодательном порядке таких вот мудрых окруженцев.

     Brgds
 • 2004.08.25 | rais

  Чиє оточення ?

  Ви кажете за інтелект-рівень Зінченка та того оточення що поряд з Ю.
  Вважаю що запитання з правописом посади Я. не далеко від ляпасів про банки... А ви уявляєте хто очолюєй його штаби у регіонах. Це що планомірна підстава? По Херсонському регіону ми його попереджали за Тр - конів. Чудовий регіон - вотчина червоних баронів.
  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.08.26 | пан Roller

   Жах (-)

 • 2004.08.26 | Андрій Шоломицький

  клавка! росомаха! всьо нє в лад...

  хто-небуть з вас пішов би дебатувати з тігіпком чи гавришем? ви послухайте ці відповіді: треба розібратися, такого не має, бо його не існує; тут помню тут нє помню!!

  вас влаштовує непробивний "інтелектуальний рівень" цих панів?

  ну запросили би, гіпотетично, з боку НУ яворівського чи, наприклад, порошенко - вони б конструктив, а ці б гав-гав.


  не варто домислювати зайве, бо ця софістика вилізе боком не тим, кому ви думаєте


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2021. Сайт розповсюджується згідно GNU Free Documentation License.
Архів пітримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг". E-mail: news@maidan.org.ua