МАЙДАН - За вільну людину у вільній країні


Архіви Форумів Майдану

Торговці на Троєщині протестують

08/25/2004 | Майдан-ІНФОРМ
Вранці в середу, 25 серпня, більше 100 торговців троєщинського ринку заблокували декілька вулиць на Троєщині.

Співробітники ринку протестують проти закриття ринку. Як повідомляють очевидці, перекрито рух по вулицях Драйзера, Маяковського і бульвару Перова. Співробітники міліції, що перебувають на місці, не чинять ніяких дій по відношенню до протестуючих.

Як відомо, у п'ятницю, 20 серпня, на речовому ринку “Троєщина” пролунало два вибухи. Київський міський голова раніше заявляв про наміри київських властей закрити троєщинський ринок і побудувати на його місці торговий комплекс, підкреслюючи, що це рішення не пов'язано з вибухами.

24 серпня в Київській міській державній адміністрації створено комісію зі встановлення причин вибуху, що відбувся 20 серпня 2004 р. на ринку "Троєщина" в Деснянському районі столиці.

Згідно з ухваленим рішенням, комісію у складі 17 осіб очолив заступник голови КМДА Михайло Поживанов.

Вчора в лікарні ппомерла одна з жінок - працівників ринку, яка постраждала внаслідок вибуху.

УНІАН

Відповіді

 • 2004.08.25 | Чучхе

  А де ж представники Ющенка? (-)

  згорнути/розгорнути гілку відповідей
  • 2004.08.25 | Стопудів

   Re: А де ж представники Ющенка? (-)

   25.08.2004 - 13:28
   Микола Поліщук – вибух на Троєщині – результат конкурентної боротьби


   “Сьогодні о 8.30 задля проведення слідчих дії по з’ясуванню обставин вибуху ринок ”Троєщина” було закрито” – повідомив депутат Микола Поліщук. Це рішення Київської міськадміністрації викликало протест зі сторони працівників ринку: “Люди, які приїхали займатися торгівлею на ринку, а це більше 6000 чоловік перекрили вулиці Троєщини та намагалися перекрити Московський міст” – розповів Поліщук. Ситуацію погіршувала “сезонність” обставин інциденту: “Закриття такого великого ринку перед початком шкільного року - це великий збиток людям, які працюють на ринку, адже вони вже зробили великі закупівлі” - вважає Поліщук. Тому депутат від “Нашої України” прийняв рішення владнати це питання з головою комісії, створеної Київською міськадміністрацією задля розслідування обставин вибуху: “Я зв’язався з головою комісії Михайлом Поживановим. Ми обговорили це питання, це безпрецедентна подія, можуть постраждати багато людей, для яких це єдиний засіб заробити на життя. Він сказав, що якщо до 15.00 буде надано схеми евакуації людей в разі подібних випадків, тобто терактів та стихійних лих, комісія дозволить відкрити ринок “ – розповів народний депутат. “За однією з версій вибух на ринку - це результат конкурентної боротьби між ринками. Тобто це могло бути зроблено якимось іншим ринком, що знаходиться в цьому регіоні задля того, щоб на деякий час “нейтралізувати” конкурента” – повідомив Поліщук.

   Нагадуємо, що кілька днів тому на території ринку “Троєщина” стався вибух. Саморобний вибуховий пристрій було вкинуто до урни. Чотирнадцять людей постраждало, вони були відправлені до лікарні. Одна людина померла.

   www.razom.org.ua
  • 2004.08.25 | Анатолій

   Не хочу бути Касандрою, але боюсь я був правий...

   Панове!
   Коли на Троєщині вибухнуло, я написав сюди, що ці вибухи сталися саме після ментівської зачистки ринку щодо наявності на ньому нелегальних іноземців і висловив крамольну думку, що ці вибухи були вигідні саме ментам, для того, щоб була підстава закрити ринок і не мати проблем з нелегалами. На жаль, події розвиваються саме за цим сценарієм. То ж напрошується висновок - вибухи є справою рук ментів.
   Є інші думки?
   Анатолій
 • 2004.08.25 | Sean

  Тут стрічка "троєщинських" новин

  http://www.obozrevatel.com.ua/?r=news&id=149240

  Можливо, хтось з тих, хто зараз у Києві, міг би давати свіжі новини з місця подій для Майдану?


Copyleft (C) maidan.org.ua - 2000-2024. Цей сайт підтримує Громадська організація Інформаційний центр "Майдан Моніторинг".